از سکوت تا بایکوت دهه اول محرم از ساعت 17:00 به مدت 50 دقیقه

رادیو گفت و گو

از سكوت تا بايكوت

روی آنتن رادیو گفت و گو بشنوید؛ نمایش برخی عزاداری‌های غلط برای اسلام‌هراسی و متوحش جلوه دادن مسلمانان

از سکوت تا بایکوت که ویژه برنامه ایام محرم رادیو گفت و گو است، بیست و یکم شهریور با موضوع نمایش برخی عزاداری‌های غلط و استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای اسلام‌هراسی(شیعه‌هراسی) و متوحش جلوه دادن مسلمانان(شیعیان) روی آنتن می رود.

1397/06/21
|
11:16
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، با محوریت نگاه به شگردهای رسانه های غربی و شبکه‌های ماهواره‌ای در بازتاب نهضت عاشورا، همچنین شبهه افکنی از قیام امام حسین (ع) و جلوگیری از تحریف نهضت عاشورا، رادیو گفت و گو ویژه برنامه از سکوت تا بایکوت را در ایام محرم روی آنتن می برد.

این برنامه که از20 شهریور تا 31 شهریور در دهه اول محرم ساعت 13:30 تقدیم مخاطبان می شود، بیست و یکم شهریور با موضوع نمایش برخی عزاداری‌های غلط و استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای اسلام‌هراسی(شیعه‌هراسی) و متوحش جلوه دادن مسلمانان(شیعیان) روی آنتن می رود.

حجت الاسلام محمد صدارت کارشناس مسائل دینی، دکتر محمد مهدی مومنیها دبیر کل بنیاد بین المللی تکریم ادیان و مذاهب، دکتر محمدحسن عبدالصمد کارشناس فضای مجازی و رسانه مهمانان این ویژه برنامه هستند.

نگاه به رسانه های نظام سلطه و شبکه همکار آن برای وارونه جلوه دادن ماهیت عزاداری، انتقال این پیام به جامعه اهل سنت که شیعیان تعلقی به اسلام و مسلمانان ندارند و مذهب آنان بدعت‌آمیز است، صرف هزینه‌های مالی فراوان در راستای تحریف قیام عاشورا و کفرآمیز بودن زیارت عاشورا مهم‌ترین محورهای این برنامه را تشکیل می دهد.

فریدون نخستین ماهر تهیه کننده و دکتر مهدی اقراریان کارشناس مجری این ویژه برنامه هستند.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.


دسترسی سریع
از سکوت تا بایکوت