صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

ویژه ماه رمضان از ساعت 22:00 به مدت 90 دقیقه

ویژه برنامه "چاه و ماه" در هر قسمت یک نمایش کوتاه دارد که با فضای گفتمانی "موسی و خضر" با هدف شبه افکنی و به جواب رسیدن، اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی به مناسبت فرارسیدن شب های پرفضیلت قدر و ایام شهادت نخستین ستاره فروزان آسمان امامت و ولایت حضرت علی (ع)، ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است که روی آنتن می برد.

ویژه برنامه "چاه و ماه" به تهیه کنندگی قاسم اورنگی یکی از این برنامه هاست که با محوریت عشق و رابطه عارفانه خداوند با بندگان، الگو قراردادن خانواده حضرت علی (ع) و شکل تربیتی آن برای خانواده های ایرانی، ساختن کادر آینده، جامعه پروری، تمدن‌سازی و تسلیم بودن در برابر خدا روی آنتن می رود.

این ویژه برنامه در هر قسمت یک نمایش کوتاه دارد که با فضای گفتمانی "موسی و خضر" با هدف شبه افکنی و به جواب رسیدن اجرا خواهد شد.

در همین راستا این ویژه برنامه از پنجم تا هشتم خرداد مصادف با بیستم تا بیست و سوم ماه مبارک رمضان، در شب های قدر از ساعت 21:00 و در شب شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) از ساعت 22 تا 24 پخش خواهد شد.

گفتنی است که ویژه برنامه های حکمت و حکومت، سجده سرخ، عدل علوی و ماه در محاق از دیگر ویژه برنامه های رادیو گفت و گو به مناسبت شهادت اولین ستاره تابناک امامت و ولایت حضرت علی (ع) خواهد بود.

مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

مرتبط با این خبر