سرباز وطن شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

سرباز وطن

عضو سابق شورای امنیت كشور و استاد دانشگاه دفاع ملی بیان: ترور قاسم سلیمانی رویایی مستقیم آمریکا با جمهوری اسلامی ایران است

محمد حسن نامی بیان کرد: ترور قاسم سلیمانی، رویایی مستقیم آمریکا با جمهوری اسلامی ایران بود در حالی که رهبر معظم کل قوا، رسما اعلام کردند با کسی سر جنگ نداریم اما امریکایی ها با این کار یک جنایت مرتکب شدند.

1398/10/13
|
19:03

محمد حسن نامی در آغاز با تصریح بر اینکه نه تنها در این زمان بلکه در زمان های گذشته نیز، ژنرالی با خصوصیت شهید قاسم سلیمانی نداشته ایم، گفت: ایمان و عقیده راسخی در دل این مرد بزرگ وجود داشت و این موضوع را در هدایت یک رزم بزرگ علیه استکبار و صهیونیست بین الملل می توان مشاهده کرد.

وی بیان کرد: خداوند اجر حاج قاسم سلیمانی را به شهادت داد و امیدوار هستیم همه را پیرو این شهید بزرگوار قرار دهد. حقیقت آن است آمریکا کینه این مرد بزرگ را از مدت ها پیش داشته است زیرا استکبار در محور مقاومت هر آنچه داشت را پای کار آورد تا سپاهیان اسلام را شکست دهند اما در نهایت ایران در دفاع مقدس که یک جنگ جهانی در مقیاس کوچک بود، پیروز شد و فرمانده این جبهه حق کسی جز سردار سلیمانی نبود.

عضو سابق شورای امنیت کشور با بیان اینکه همه به وجود چنین ژنرال رشید، توانا و عادل افتخار می کنند، عنوان کرد: نه تنها وجود ایشان، بلکه شهادت سردار قاسم سلیمانی، برای ما یک مسیر روشنی را نشان می دهد و این مهم برای آینده جهان اسلام و آینده محور مقاومت بشارت های زیادی از جمله بشارت پیروزی بر استکبار جهانی به ویژه صهیونیسم بین الملل خواهد داشت.

استاد دانشگاه دفاع ملی درباره جنایت ترور قاسم سلیمانی گفت: این جنایت به دستور مستقیم ترامپ رئیس جمهور آمریکا صورت گرفته است و بنابراین آمریکا باید پیامدهای این جنایت بزرگ را بپذیرد و امکان اینکه فراموش کند، ندارد.

وی اضافه کرد: ترور قاسم سلیمانی، رویایی مستقیم آمریکا با جمهوری اسلامی ایران بود در حالی که رهبر معظم کل قوا، رسما اعلام کردند با کسی سر جنگ نداریم اما امریکایی ها با این کار یک جنایت مرتکب شدند.

دسترسی سریع
سرباز وطن