جرعه ای از ماه ماه رمضان از ساعت 19:30 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

جرعه اي از ماه

مسئول بسیج طلاب گروه جهادی سفیران مهر استان لرستان: توزیع 3 هزار بسته غذایی بین نیازمندان در ماه رمضان

حجت الاسلام مهدوی نیا گفت: گروه جهادی سفیران مهر با مشارکت مردمی و همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) حدود سه هزار پک غذایی را در طرح "هر مسجد 114 بسته غذایی" تهیه کرده است.

1399/02/06
|
10:52

برنامه "صبح و گفتگو" با موضوع رزمایش خدمت مومنانه و تلاش برای مواسات در 31 استان و در ارتباط تلفنی با حجت الاسلام و المسلمین یونس مهدوی نیا مسئول بسیج طلاب گروه جهادی "سفیران مهر" استان لرستان از آنتن رادیو گفت و گو پخش شد.

حجت الاسلام مهدوی نیا در مصاحبه با رادیو گفت و گو اظهار کرد: بعد از سخنان حکیمانه و دغدغه مند مقام معظم رهبری مبنی بر شکل گیری رزمایش گسترده برای همدلی و مواسات و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا حرکت های مردمی در این حوزه آغاز شد.

وی افزود: ما از کمک های گروه های جهادی، بسیجیان و هیئت ها و نهادهای انقلابی هم که بگذریم اما مشارکت مردم در رزمایش مومنانه جلوه دیگری از همدلی و همراهی ایرانیان را به رخ جهانیان کشید.

مسئول بسیج طلاب گروه جهادی سفیران مهر استان لرستان عنوان کرد: گروه جهادی سفیران مهر در کنار دیگر بچه های جهادی و بسیجی و همچنین با مشارکت مردمی و همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) حدود سه هزار پک غذایی را در طرح "هر مسجد 114 بسته غذایی" تهیه کرده است و در صورت واحد کردن لیست نیازمندان می تواند تعداد بسته های غذایی بیشتری را توزیع کند.

حجت الاسلام مهدوی نیا با اشاره به اینکه گروه جهادی سفیران مهر استان لرستان متشکل از حدود 120 نفر از خواهران و برادران و اکثراً طلبه است مطرح کرد: روحانیت مساجد می توانند در این طرح ثبت نام کنند تا ما این طرح را با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و به صورت مسجد محور اجرایی کنیم.

دسترسی سریع
جرعه ای از ماه