به نام پدران سرزمینم میلاد امام علی(ع) از ساعت 9:00 به مدت 180 دقیقه

رادیو گفت و گو

به نام پدران سرزمينم

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو: همه فرزندان این امت باید مسیر مردانیت و پدر بودن را گرامی بدارند

حجت الاسلام والمسلمین حسین جلالی تاکید کرد: همه فرزندان این امت باید مرد بودن را بشناسند و مسیر مردانیت و پدر بودن را گرامی بدارند چون پدر این امت امیرالمومنین(ع) است.

1399/12/08
|
11:26
|

رادیو گفت‌وگو در ویژه برنامه روز پدر با عنوان «به نام پدران سرزمینم» با حجت الاسلام والمسلمین حسین جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفتگو کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسین جلالی امیرالمومنین را ابر مرد تاریخ معرفی کرد و گفت: امروز که روز مرد نامیده شده، به بهانه روز میلاد ابر مرد تاریخ است که همه ادیان توحیدی و حتی مکاتب غیرتوحیدی از او به عنوان یک مرد شجاع، متدین و کسی که عدالت به نام او شناخته می شود، یاد می کنند.

وی اظهار کرد: پیامبر (ص) فرمودند «من و علی پدر این امت هستیم» لذا هم روز مرد نامیده شده و هم روز پدر نام گذاری شده است. ایشان همچنین می فرمایند «من شهر علمم اما در دروازه ورودی این شهر علی است» یعنی هر کجا بخواهیم ورود کنیم باید از باب پدر و مردانیت و شجاعت و کرامت که علی(ع) است باید وارد شویم.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس تاکید کرد: همه فرزندان این امت باید مرد بودن را بشناسند و مسیر مردانیت و پدر بودن را گرامی بدارند چون پدر این امت امیرالمومنین (ع) است.

دسترسی سریع
به نام پدران سرزمینم