گفتگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفتگوي سياسي

گفتگوی سیاسی

بررسی رویدادهای سیاسی روز، بر اساس تازه‌ترین تحلیل‌ها و آراء مختلف مهم‌ترین محوری است كه برنامه «گفت‌وگوی سیاسی» رادیو گفت‌وگو به آن می‌پردازد.

در این برنامه مباحث كلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی با دعوت از كارشناسان، اساتید علوم سیاسی و ارتباطات، پژوهشگران و پیشكسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه و ایجاد فضای همدلی مطرح خواهد شد.

در حوزه سیاست خارجی مباحث عمده ای مانند استراتژیهای كلان استكبار در جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران، واكاوی ابعاد تازه اسلام هراسی و پیامدهای آن بر اسلام و مسلمانان در غرب، جایگاه و قدرت ایران در سطح منطقه به ویژه در فضای توافق ایران و گروه 1+5 و تاثیرات آن بر جایگاه منطقه ای و بین امللی جمهوری اسلامی، مولفه های شكل گیری تفكر سلفی جهادی و ابعاد و انواع آن در فضای بین المللی با نگاهی تحلیلی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

در حوزه سیاست داخلی نیز مباحثی مانند ضرورت ها و الزامات تحقق همدلی و همزبانی میان دولت و ملت، واكاوی مفهوم همدلی و همزبانی به عنوان یك شعار و سیاست راهبردی ملی و دیگر مسائل سیاسی از جمله انتخابات، احزاب و مسائلی مانند آن مورد نظر برنامه «گفت و گوی سیاسی» خواهد بود.

«گفتگوی سیاسی» از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 17:30 تقدیم به مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود. علاقه مندان به مباحث سیاسی می توانند برای مشاركت بیشتر در برنامه خود با مراجعه به صفحه اجتماعی برنامه در سایت شبكه نقطه نظرات و یا موضوعات و كارشناسان پیشنهادی مورد نظر را نیز مطرح نمایند.

اطلاعات برنامه

روز های پخش: شنبه تا چهارشنبه

ساعت پخش برنامه: ساعت 17:30

مدت برنامه:60 دقیقه

تکرار برنامه:--

راه های ارتباط با برنامه

دسترسی سریع
گفتگوی سیاسی