خبرگزاری دفاع مقدس: بصیرت جامعه، راه مقابله با تحریف گفتمان امام (ره) است

لاله افتخاری درباره راه مقابله با تحریف گفتمان انقلاب و امام (ره) گفت: با بصیرت و آگاهی از واقعیت‌ها توسط عموم جامعه قطعاً جریان تحریف شکست خواهد خورد.

1399/12/17
|
11:19

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، لاله افتخاری نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با «رادیو گفت‌وگو» در خصوص تحریف گفتمان انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تحریف گفتمان حق یک موضوع جدید نیست، اظهار داشت: از زمان پیامبران الهی تاکنون جریان تحریف همیشه وجود داشته است. از قبل از پیروزی انقلاب اسلامی عده‌ای تلاش کردند این انقلاب به ثمر نرسد که شاهد هستیم موفق نبودند. آن‌ها همچنان تلاش داشتند انقلاب اسلامی تداوم نداشته باشد، اما امسال 42 سالگی انقلاب اسلامی را جشن گرفتیم.

وی از ادامه تلاش معاندین و دشمنان گفت و بیان کرد: این گروه‌ها و افراد امروز به دنبال تحریف گفتمان امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی هستند. گاهی این افراد ادعا می‌کنند تاریخ مصرف گفتمان امام و انقلاب گذشته است و از ضرورت بازنگری در گفتمان انقلاب می‌گویند.

این نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه جریان تحریف در استکبار ستیزی شبهه ایجاد می‌کند، اظهار کرد: آن‌ها تحت عنوان واژه‌هایی مانند آشتی با غرب، گفتمان انقلاب اسلامی و امام را تحریف می‌کنند. جریان تحریف در قالب پذیرش اسناد بین المللی، سعی دارند کشور را تابع بیگانه کنند و این خلاف گفتمان انقلاب اسلامی است.

وی با تصریح بر اینکه خط جدایی حق از باطق توسط برخی افراد چنان مخدوش می‌شود که نسل جدید دچار شبهه می‌شود، عنوان کرد: البته با وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم با بصیرت، جریان تحریف به توفیقات زیادی دست نیافته است و ان شالله شکست خواهد خورد.

افتخاری درباره راه مقابله با تحریف گفتمان انقلاب و امام (ره) گفت: با بصیرت و آگاهی از واقعیت‌ها توسط عموم جامعه قطعاً جریان تحریف شکست خواهد خورد هر چند در این راه مشکلات و سختی‌ها وجود خواهند داشت.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت تبیین مواضع و مبانی انقلاب اسلامی در جامعه اظهار کرد: باید به طور مداوم یادآوری کنیم که انقلاب اسلامی برای چه چیزی اتفاق افتاد و بر چه اصولی استوار است. قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران با یک نگاه انسانی و الهی شکل گرفت و هیچ‌گاه تاریخ مصرف آن به پایان نمی‌رسد. وقتی افراد بدانند قانون اساسی ایران بر اساس مکتب وحی است، درک خواهند کرد که مبانی انقلاب همیشه زنده خواهد ماند.

دسترسی سریع