رسم عاشقی هر روز(ویژه هفته دفاع مقدس) از ساعت 8:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

رسم عاشقي

رئیس بسیج جامعه پزشكی استان همدان: تزریق روزانه 20 هزار واکسن در همدان / اتمام واکسیناسیون استان تا پایان آبان

بهرامی خو در رادیو گفت‌وگو عنوان کرد: با اجرای گام پنجم طرح شهید قاسم سلیمانی برای شتاب دادن به روند واکسیناسیون در استان روزانه بین 16 هزار تا 20 هزار دوز واکسن تزریق می‌شود.

1400/07/01
|
10:16
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو؛ دکتر حمید بهرامی خو، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی همدان در گفتگوی تلفنی با برنامه «رسم عاشقی» در مورد آشنایی با خدمات طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: در استان همدان 1 میلیون و 250 هزار نفر جامعه هدف بالای 18 سال وجود دارد که تا کنون بیش از 800 هزار دوز واکسن در استان تزریق شده است.

*** اتمام واکسیناسیون استان تا پایان آبان

وی افزود: با ادامه این روند درصورتی‌که همچنان روزانه 20 هزار دوز واکسن در استان تزریق شود تا پایان آبان‌ماه کل جمعیت استان همدان هر دو دوز واکسن را دریافت خواهند کرد.

بهرامی خو در ادامه با بیان اینکه اجرای طرح شهید سلیمانی در قالب تیم‌های مراقبتی، حمایتی و نظارتی در استان از آذرماه سال 99 اجرا شد و در قالب این طرح در گام ابتدایی غربالگری و شناسایی بیماران صورت گرفت گفت: در گام بعدی تیم‌های حمایتی به بیماران و سالمندان خدمات نگه‌داری و حمایتی ارائه و اقلام موردنیاز آنها را تهیه و در اختیارشان قرار می‌دادند.

وی اظهار داشت: در گام سوم تیم‌های نظارتی با حضور در مراکز عمومی، دولتی، و مجموعه‌ها در مورد عدم رعایت پروتکل‌ها تذکرهای لازم را می‌دادند و در صورت نیاز با همکاری دستگاه‌های قضایی اقدامات لازم انجام می‌شد.

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان همدان با تاکید بر اینکه در طرح شهید قاسم سلیمانی در برهه‌های مختلف و شکل‌های گوناگون داوطلبان و تیم‌های بسیجی و مردمی حضور داشتند گفت: در بحث حمایتی 417 تیم با هزار و 4 نفر عضو فعال بودند که در تأمین داروهای موردنیاز بیماران مبتلا، تأمین خدمات موردنیاز سالمندان در خانه، حمایت معیشتی، و.. به مردم استان خدمات ارائه می‌دادند.

دسترسی سریع
رسم عاشقی