گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اقتصادي

از رادیو گفت‌وگو دنبال كنید؛ مجلس و 6 ماه قانونگذاری

برنامه گفتگوی اقتصادی، بیست‌وچهارم دی ماه موضوع مجلس و 6 ماه قانونگذاری را با حضور کارشناسان مورد بررسی قرار می‌دهد.

1399/10/24
|
10:36
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، در مقدمه قانون اساسی، اقتصاد وسیله‌ای برای رفع نیازهای انسان در جریان رشد تکامل او معرفی شده است. بنابراین، اقتصاد بی تردید یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در تمام سطوح جامعه، تا انتهایی ترین لایه‌های آن را از حیث تاثیرات معیشتی و ساختار اجتماعی، تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

از این روست که رادیو گفت‌وگو با طراحی برنامه‌ای با عنوان «گفتگوی اقتصادی» پرداختن به موضوعات این عرصه را با میزان تاثیر گذاری بر تمام سطوح، که از درجه حساسیت خاصی برخوردار است مورد توجه قرار داده است.

گفتگوی اقتصادی با هدف تقویت رویکرد عقلانیت، ارائه گفت و گو‌های چالشی و مناظره‌ای را در حوزه اقتصاد با توجه به سه اصل نقد، تبیین و ارائه راهکار در دستور کار خود قرار داده است تا با اقامه ادله به راهکاری مناسب دست یابد.

این برنامه یکی از مهم ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه‌های این شبکه رادیویی است که با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان به سمع مخاطبان می‌رسد.

بر اساس اصل هفتاد و یکم قانون اساسی، صلاحیت عام قانونگذاری برعهده مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

برنامه گفتگوی اقتصادی بیست‌وچهارم دی‌ماه با حضور دکتر سید محمدرضا میرتاج الدینی(نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس) و دکتر حجت الله فیروزی(سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس) به بررسی موضوع مجلس و 6 ماه قانونگذاری می‌پردازد.

گفتنی است گفتگوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت14:30 تا 15:30 روی موج اف‌ام ردیف 103/5 مگاهرتز به صورت زنده با بررسی و تحلیل موضوعات روز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن‌ ایرانصدا و تارنمای شبکه به آدرس www. radiogoftogoo. ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اقتصادی