گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

رادیو گفت‌وگو برگزار می‌كند؛ نشست خبری رییس کمیسیون کشاورزی مجلس با اصحاب رسانه

گفتگوی علمی هجدهم مهر با هدف بررسی طرح‌ها و برنامه‌های کمیسیون کشاورزی مجلس با حضور دکتر محمدجواد عسگری روانه آنتن رادیو گفت‌وگو خواهد شد.

1400/07/18
|
09:05
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، «گفتگوی علمی» کاری از این شبکه رادیویی با هدف طرح مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه های پنج ساله در حوزه های مختلف دانش و فناوری است.

این برنامه‌ که با هدف طرح مبانی و مباحث مختلف علمی از شبکه رادیویی گفت‌وگو پخش می شود، هجدهم مهر با برگزاری نشست خبری و با حضور دکتر محمدجواد عسگری، رییس کمیسیون کشاورزی مجلس و همچنین خبرنگاران خبرگزاری های مختلف به بررسی و واکاوی طرح ها، عملکرد کمیسیون کشاورزی مجلس و مسائل مربوط به حوزه کشاورزی می پردازد.

آقای نژاد رفیعی(خبرگزاری تسنیم)، خانم مهدوی(خبرگزاری مهر)، نوری(خبرگزاری فارس)، آقای اکبری(روزنامه جام جم)، آقای شاهوردی(روزنامه دنیای اقتصاد)، خانم رشیدی(خبرگزاری ایسنا) و خانم محبی (باشگاه خبرنگاران جوان) از خبرنگاران حاضردر این نشست خبری هستند.

گفتنی است که این برنامه ساعت 21 به صورت زنده و تصویری از سایت رادیو گفت‌وگو روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز پخش می شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیونما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی