گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

جهش های ویروس کرونا و سویه جدید اُمیکرون

برنامه گفتگوی علمی، بیست و دوم دی با بررسی موضوع جهش های ویروس کرونا و سویه جدید اُمیکرون تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می‌شود.

1400/10/22
|
08:09
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، گفتگوی علمی کاری از این شبکه رادیویی با هدف طرح مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه های پنج ساله در حوزه علم و فناوری است.

این برنامه‌ که با هدف طرح مبانی و مباحث مختلف علمی از شبکه رادیویی گفت‌وگو پخش می شود، بیست و دوم دی با بررسی موضوع جهش های ویروس کرونا و سویه جدید اُمیکرون تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می‌شود.

برنامه گفتگوی علمی که شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00 روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می شود، تلاش ویژه ای در مطرح نمودن موضوعات مختلف علمی و تجزیه و تحلیل این مباحث دارد.

دکتر آمیتیس رمضانی(متخصص بیماریهای عفونی، مدیر گروه تحقیقات بالینی انستیتو پاستور ایران و نایب رئیس انجمن حمایت از بیماران عفونی کشور)، دکتر مصطفی نوری زاده(دانشیار بیوتکنولوژی دانشگاه بولند اجویت ترکیه) و دکتر عاطفه عابدینی(فوق تخصص ریه، رئیس اورژانس بیمارستان مسیح دانشوری و رئیس کارگروه درمان قرارگاه ستاد ملی مقابله با کرونا) و دکتر زهرا ابطحیان(متخصص عفونی در بیمارستان مسیح دانشوری) از مهمانان این برنامه هستند.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی