گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

در هاشور رادیو گفت و گو بشنوید؛ چرایی بلااقدام ماندن بیمه و مراقبت های بعد ازخروج معتادین خیابانی

هاشور که به طرح آسیب‌های اجتماعی می‌پردازد، بیست و ششم آذر با حضور کارشناسان چرایی بلااقدام ماندن بیمه و مراقبت های بعد ازخروج معتادین خیابانی را مطرح می کند.

1397/09/26
|
09:48
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف طرح آسیب های اجتماعی به ویژه طلاق، حاشیه نشینی و اعتیاد برنامه ای را با عنوان هاشور روی آنتن می برد.

رقیه آقازاده تهیه‌کننده این برنامه در خصوص روند تولید آن گفت: هدف برنامه هاشور واکاوی مسائل و معضلات اجتماعی و ارائه راهکارهایی برای مرتفع‌نمودن این مشکلات است که با حضور کارشناسان به تحلیل و بررسی آن می پردازد.

وی در ادامه از پخش هاشور در ساعت 10:00 روزهای شنبه و دوشنبه یاد کرد و افزود: این برنامه قصد دارد تا بیست و ششم آذر با حضور کارشناسان چرایی بلااقدام ماندن بیمه و مراقبت های بعد ازخروج معتادین خیابانی را مطرح نماید.

تهیه کننده هاشور همچنین اظهار داشت: دکتر علیرضا شریفی‌یزدی جامعه‌شناس و مدرس دانشگاه، دکترعلی شفیعی کارشناس درمان اعتیاد، دکتر علیرضا عابدین روان‌شناس بالینی و دکتر یوسف دولتی مدیرعامل انجمن مراکز بهبودی اقامتی استان تهران و مددکار اجتماعی مهمانان حضوری و تلفنی این برنامه هستند.

آقازاده بررسی چرایی بلااقدام ماندن بیمه، مراقبت‌های بعد ازخروج معتادین خیابانی و راهکارهای برون رفت از این امر را مهم‌ترین محورهای این برنامه دانست.

سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 پل ارتباطی مخاطبان با برنامه های رادیو گفت و گو است.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی