گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

از رادیو گفت‌وگو بشنوید؛ آیا در مناطق رنگی کرونایی، مدارس باز می شوند؟

گفتگوی اجتماعی قصد دارد تا در بیست‌وچهارم دی‌ماه با حضور کارشناسان موضوع آیا در مناطق رنگی کرونایی، مدارس باز می شوند؟ را بررسی کند.

1399/10/24
|
11:20
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه‌های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه‌های اجتماعی، از جمله موضوعاتی است که در گفتگوی اجتماعی شبکه رادیویی گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اجتماعی کشور بپردازد، قصد دارد تا در بیست‌وچهارم دی‌ماه با حضور کارشناسان موضوع مناطق رنگی کرونایی و بازگشایی مدارس را بررسی کند.

در چند روز گذشته وزیر آموزش و پرورش از آغاز آموزش حضوری مدارس از اول بهمن ماه 99 با حفظ دستورالعمل‌های بهداشتی برای برخی مقاطع و مدارس خبر داده بود.

محمد محسن بیگی(مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش) و خانم دکتر رضوان حکیم زاده (معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش) از مهمانان امروز برنامه گفتگوی اجتماعی هستند.

گفتگوی اجتماعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف‌ام ردیف 103/5 مگاهرتز به صورت زنده و تصویری تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن‌ ایرانصدا و تارنمای شبکه به آدرس www. radiogoftogoo. ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی