گفت‌وگوی فرهنگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 20:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي فرهنگي

از رادیو گفت‌وگو دنبال كنید؛ جایگاه فرهنگ در اندیشه مقام معظم رهبری

برنامه گفتگوی فرهنگی، بیست و سوم شهریور به بررسی موضوع جایگاه فرهنگ در اندیشه مقام معظم رهبری و رویکرد تحولی در دولت سیزدهم می پردازد.

1400/06/23
|
12:00
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو ، برنامه گفتگوی فرهنگی که با هدف طرح موضوعات و مباحث فرهنگی روز جامعه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:00 تقدیم مخاطبان می شود، بیست و سوم شهریور به بررسی موضوع جایگاه فرهنگ در اندیشه مقام معظم رهبری و رویکرد تحولی در دولت سیزدهم می پردازد.

دکتر فاطمه نوروزی(پژوهشگر اندیشه های مقام معظم رهبری)، دکتر مهدی اسلامی(پژوهشگر حوزه فرهنگ و پژوهشگر دانشگاه امام صادق"ع") و دکتر امیر سیاه پوش(عضو هیئت علمی دانشگاه معارف و سردبیر فصلنامه علوم انسانی) از مهمانان برنامه گفتگوی فرهنگی هستند.

برنامه گفتگوی فرهنگی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:00 روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیونما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی www.radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی فرهنگی