صبح و گفت‌وگو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو گفت و گو

صبح و گفت‌وگو

كشتی آرای: نوسان قیمت طلا و سکه به خاطر مذاکرات بود

معاون اتحادیه طلا و جواهر تهران در رادیو گفت وگو عنوان کرد: مذاکرات روز گذشته تاثیر خود را بر قیمت ارز گذاشت و نوسانات قیمت ارز هم باعث شد که قیمت طلا و سکه در روز گذشته همراه با نوسان باشد.

1400/09/09
|
10:16
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، محمد کشتی آرای‌‌، معاون اتحادیه طلا و جواهر تهران با برنامه «صبح و گفتگو» درمورد وضعیت نوسان بازار طلا و جواهر به صورت تلفنی مصاحبه کرد.

کشتی آرای گفت: قیمت انس جهانی در روز گذشته (دوشنبه) که روز شروع به کار بازارهای جهانی بود با چهار پنج دلار افزایش همراه بود اما در ادامه ی روز، مجددا کاهش پیدا کرد و در حال حاضر هم هر انس طلا نسبت به روز گذشته با 8 دلار کاهش به هزار و 784 دلار رسیده است.

وی به نوسانات قیمت ارز نیز اشاره و اظهارکرد: مذاکرات روز گذشته تاثیر خود را بر قیمت ارز گذاشت و نوسانات قیمت ارز هم باعث شد که قیمت طلا و سکه در روز گذشته همراه با نوسان باشد.

معاون اتحادیه طلا و جواهر تهران عنوان کرد: سکه طرح قدیم با قیمت 12 میلیون و 500 هزار تومان، سکه طرح جدید 12 میلیون و 640 هزار تومان، نیم سکه 6 میلیون و 600 هزار تومان، ربع سکه 3 میلیون و 850 هزار تومان و سکه های یک گرمی بانک مرکزی هم با قیمت 2 میلیون و 300 هزار تا آخر وقت روز گذشته دادوستد شد.

کشتی آرای یادآورشد: قیمت هر مثقال طلای آب شده که مبنای معاملات طلای کشور بود در آخرین معاملات روز گذشته به پنج میلیون و 473 هزار تومان رسید که نسبت به اول صبح با کاهش همراه بود.

وی افزود: هر گرم طلای 18 عیار با قیمت یک میلیون و 263 هزار و 400 تومان مبنای معاملات طلا بود و یک گرم طلای 24 عیار هم با قیمت 1 میلیون و 684 و 500 تومان دادوستد شد.

معاون اتحادیه طلا و جواهر تهران در رادیو گفت وگو خاطرنشان کرد: با توجه به نوساناتی که روز گذشته وجود داشت حباب سکه ما بین 250 تا 330 هزار تومان در نوسان بود.

دسترسی سریع
صبح و گفت‌وگو