ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

عضو هیئت رئیسه كمیسیون اصل نود مجلس: مجلس پیگیر انتخابات فدراسیون والیبال است/ سه شنبه؛ جلسه مجلس و وزارت ورزش

امیرحسن خانی با بیان اینکه مجلس موضوع انتخابات فدراسیون والیبال را دنبال می کند افزود: جلسه ای در روز سه شنبه با وزارت ورزش برگزار و نتیجه را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

1398/08/19
|
14:39
|

برنامه "ورزش بدون ویرایش" با موضوع انتخابات فدراسیون والیبال و در ارتباط تلفنی با محمدرضا امیرحسن خانی عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی از شبکه رادیویی گفت و گو پخش شد.

امیرحسن خانی در مصاحبه با رادیو گفت و گو بیان کرد: یکی از شکایاتی که از جانب مردم، ورزشکاران کاندیدا برای فدراسیون به مجلس رسیده درخصوص انتخابات فدراسیون والیبال است که ما هم ورود کردیم.

وی افزود: یکی از بحث های مطرح شده این بود که آقای داورزنی با اینکه نیروی بسیار پرتلاشی بود اما معاون وزیر هستند و نمی توانند در انتخابات شرکت کنند. بنابراین باید در ابتدا استعفا می دادند و کاندیدا می شدند اما ایشان بدون استعفا کاندیدا شدند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: مورد بعدی این بود که هیئت تأیید صلاحیت از خود روسا هستند، یعنی آقای داورزنی خودشان را تأیید صلاحیت می کنند. ما هم به وزارت ورزش نامه زدیم که فرد کاندیدا نمی تواند ناظر باشد که وزارتخانه هم پذیرفت که ایشان در صورت رأی آوردن استعفا خواهد داد.

امیرحسن خانی گفت: در حال حاضر قرار بر این است که با وزیر ورزش و معاونان ایشان جلسه ای برگزار و موارد منعکس شده را در هیئت های مختلف بررسی کنیم.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود در مجلس با بیان اینکه مجلس موضوع انتخابات فدراسیون والیبال را دنبال می کند افزود: مجلس معتقد است که این مسئله باید هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود. لذا در این هفته و احتمالاً روز سه شنبه جلسه ای را با وزارت ورزش برگزار و نتیجه را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش