ورزش بدون ویرایش شنبه ها از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رادیو گفت و گو

ورزش بدون ويرايش

بازیكن سابق تیم استقلال: شاهد پدیده " مربی سوزی " در تیم فوتبال امید هستیم

گروسی معتقد است تیم امید با روندی که در پیش گرفته است به پدیده مربی سوزی دچار شده است.

1396/05/09
|
09:30
|

محسن گروسی بازیکن سابق تیم استقلال در مصاحبه با برنامه " ورزش بدون ویرایش" درباره ناکامی های تیم امید گفت: برنامه مسابقات از قبل مشخص بوده و این بی برنامگی ها در تیم امید معنا ندارد. از نظر من پیروانی برای پذیرفتن سرمربیگری تیم امید شجاعت به خرج داد.

برخی کارشناس ها مغرضانه درباره تیم امید صحبت می کنند. امروز همه درباره مشکلات تیم امید صحبت می کنیم اما چند روز دیگر همه چیز را فراموش می کنیم.

او افزود: امروز در تیم امید شاهد پدیده مربی سوزی هستیم. معرفی پیروانی با این وضعیت به عنوان سرمربی تیم امید عملکرد او را زیر سوال برد.

شاید اگر پیروانی این سمت را قبول نمی کرد در آینده موفقیت های بیشتری داشت. اگر تیم امید زودتر اردو تشکیل می داد، مربی بالای سر تیم بود و باشگاه ها بازیکنان را در اختیار آن ها قرار می دادند، شرایط بسیار مطلوب تر بود. به علاوه این که لازم است با مربی تیم جوانان هم فکری شود تا بازیکنانی که می توانند برای تیم امید مفید باشند معرفی شوند.

گروسی اضافه کرد: پیروانی با وعده و وعید به تیم امید آمد و در ادامه کسی به او کمکی نکرد. در کشور ما فقط به حرف مربیان خارجیان توجه می شود، مربیانی که پول زیادی می گیرند و همه معتقدند عملکرد بسیار خوبی دارند. اما صدای مربیان ایرانی به جایی نمی رسد.

بازیکن سابق استقلال خاطر نشان کرد: بعد از این که باشگاه ها بازیکنان خود را در اختیار تیم امید قرار نداد، فدراسیون تصمیم گرفته است بازیکنان را محروم کند. در این میان بازیکنان تقصیری ندارند چرا که آن ها تابع باشگاه هایشان هستند. مشکل در اصل و پایه فوتبال است.

ملی پوش سابق تیم فوتبال خاطر نشان کرد: اگر زودتر به باشگاه ها اعلام می شد که در صورت در اختیار نگذاشتن بازیکنان محرومیت در انتظار آن هاست به طور حتم باشگاه ها بازیکنان را به تیم امید می دادند.
در این میان در حق بازیکنان ظلم شده است. لازم است به این مسائل هر چه سریع تر رسیدگی شود.

دسترسی سریع
ورزش بدون ویرایش