بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

مدیركل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو: افتتاح 27 پروژه ملی در دانشگاه‌ها

علیرضا عبداللهی نژاد از آئین بهره برداری مجازی از 27 پروژه ملی دانشگاهی خبر داد و گفت: بیشتر این پروژه‌ها طرح‌های ورزشی بودند که می‌توان به 18 زمین چمن مصنوعی و افتتاح سالن‌های چندمنظوره تربیت بدنی اشاره کرد.

1399/06/20
|
12:05
|

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت‌وگو در بخش ویژه «با سخنگویان» در خصوص بررسی عملکرد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با علیرضا عبداللهی نژاد مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت تلفنی گفتگو کرد.

علیرضا عبداللهی نژاد از آئین بهره برداری مجازی از 27 پروژه ملی دانشگاهی خبر داد و بیان کرد: بیشتر این پروژه‌ها طرح‌های ورزشی بودند که از جمله آن‌ها می‌توان به 18 زمین چمن مصنوعی در دانشگاه‌های سراسر کشور و همچنین افتتاح سالن‌های چند منظوره تربیت بدنی اشاره کرد.

وی افزود: یکی از سیاست‌های اصلی وزارت علوم توجه به سلامت دانشجویان و ارتقاء سطح ورزشی در دانشگاه‌ها است و در این راستا 24 هزار متر مربع به فضاهای ورزشی دانشگاه‌ها با افتتاح این تعداد پروژه ورزشی افزوده شد و این خبری خوب برای دانشجویان است.

مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از رشد فضاهای ورزشی در دانشگاه‌ها گفت و بیان کرد: از سال 92 و از ابتدای دولت تدبیر و امید 141 پروژه ورزشی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور به بهره برداری رسیده است.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی