صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

پنجشنبه ها از ساعت 13:30 به مدت 55 دقیقه

برنامه پیدا و پنهان، بیست و یکم شهریور با موضوع چالش زیر ساختهای شهری و استانی در دوران پهلوی پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، برنامه پیدا و پنهان کاری از گروه سیاسی_اجتماعی رادیو گفت و گو با هدف بررسی تاریخ پهلوی در فرهنگ ملی، پیشرفت و توسعه در عصر پهلوی، نقش بیگانگان در بدنه پهلوی، ساختار سیاسی ایران در عصر پهلوی، ریشه های انقلاب اسلامی ایران، گروه های فعال و موثر در انقلاب و تاریخ نگاری پیرامون انقلاب اسلامی به روی آنتن می رود.

برنامه پیدا و پنهان، بیست و یکم شهریور ساعت 13:30 روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز با هدف تحلیل چالش زیر ساختهای شهری و استانی در دوران پهلوی، با حضور دکترفریدون شیرین کام(نویسنده و پژوهشگر تاریخ ایران) و دکترعلی ططری(پژوهشگر و نویسنده تاریخ ایران)تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

گفتنی است که این برنامه با موضوعات جایگاه فرهنگ ایرانی_اسلامی در دوره پهلوی، جشن ها و مراسم عصر پهلوی، غرب گرایی و غرب زدگی در عصر پهلوی، خواستگاه فکری_فرهنگی خانواده پهلوی و رجال عصر پهلوی ،روحانیون و مساجد در دوران پهلوی و علل جدایی بحرین از ایران در دروان پهلوی هفته های گذشته پخش شده است.

مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

مرتبط با این خبر

  • اسدالله علم جدایی بحرین را دفع دردسر می دانست

  • مرور کتاب خاطرات اسد الله علم با موضوع تاریخ پهلوی

  • بررسی و تحلیل ساختار سیاسی ایران در عصر پهلوی

  • رژیم پهلوی در محرم 42 متوجه سقوط خود می شود