بی قاب، بی نقاب هر روز از ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بي قاب، بي نقاب

بررسی دستاوردها و چالش‌های طرح تحول سلامت

برنامه «بی قاب، بی نقاب» کاری از رادیو گفت و گوست که به شفاف سازی چالش‌ های موجود در حوزه‌های گوناگون با حضور کارشناسان و مسئولان می پردازد.

1399/07/07
|
12:22
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، «گفتن و شنیدن»، یک نوع خطِ ارتباطی با مردم است، در این بین فرهنگ گفتگو در جامعه امروز باید پیش از پیش تقویت و در بین آحاد جامعه از مسئولان تا مردم نهادینه شود به طوریکه همه افراد بتوانند با بیان نظرات مفید و سازنده ومسئولان نیز با پاسخ های صریح و شفاف به حل مسائل و مشکلات جامعه از این طریق بپردازند.

رسانه بعنوان چشمان تیزبین جامعه و رکن چهارم دموکراسی نقش مهمی در نظارت و آگاهی بخشی دارد، لذا برنامه «بی قاب، بی نقاب» باهدف نقش‌آفرینی فعال و روشنفکرانه جهت شفاف سازی چالش‌ها و مباحث گوناگون حوزه های سیاسی، اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی مانند فساد، رانت، مشکلات فرهنگی، نفوذ و تهاجم فرهنگی از رادیو گفت و گو پخش می شود.

این برنامه با مشارکت پژوهشگران و مسئولان پژوهشگاه‌ها و اندیشکده‌های مختلف طراحی شده است و قرار است با سه شعار «صریح – مستند و منتقدانه» به بررسی حوزه های گوناگون بپردازد. امید که با گذر از محافظه‌کاری و رسیدن به صراحت رسانه‌ای گامی در جهت پیشگیری چالش‌های حوزه‌های گوناگون برداریم.

برنامه «بی قاب، بی نقاب» با رویکرد شفاف سازی؛ مباحث سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی روز جامعه را مورد بررسی و واکاوی قرار می دهد. با توجه به اینکه شفافیت در حوزه های مختلف یکی از مباحث و مطالبات اصلی مردم است، در این برنامه سوالات و مطالبات مردمی در عین بی طرفی، توازن و انصاف به صورت شفاف بیان و پاسخی درخور و شایسته برای مردم از مسئولان دریافت می شود.

در راستای سلسله برنامه های «بی قاب، بی نقاب» اینبار با حضور دکتر سید جلیل میرمحمدی میبدی(عضو کمیسیون بهداشت مجلس) و دکتر محمدرضا واعظ مهدوی(رئیس انجمن علمی اقتصاد سلامت ایران) به بررسی دستاوردها و چالش‌های طرح تحول سلامت می پردازیم.

برنامه «بی قاب، بی نقاب» روزهای یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 16:00 از رادیو گفت و گو روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتزتقدیم مخاطبان فهیم این شبکه رادیویی می شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلکیشین های موبایلی و آدرس اینترنتی http://radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
بی قاب، بی نقاب