ویژه برنامه های هفته بسیج رادیو گفت و گو اعلام شد؛ گرامیداشت هفته بسیج در رادیو گفت و گو

همزمان با فرارسیدن هفته بسیج، شبکه رادیویی گفت و گو با هدف پاسداشت این مناسبت، ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است که تقدیم مخاطبان می نماید.

1397/08/28
|
16:25

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج و با هدف پاسداشت این مناسبت، ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است که تقدیم مخاطبان می نماید.

صبح و گفت و گو:
ویژه برنامه صبحگاهی رادیو گفت و گو است که به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، ضمن اطلاع رسانی درخصوص همایش ها و برنامه های این هفته، به گفت و گو با مسئولین برگزارکننده این همایش‌ها می‌پردازد. معرفی رویدادهای فرهنگی هفته بسیج نیز از دیگر بخش‌های این برنامه است که شنبه تا چهارشنبه ساعت 7:00 روی آنتن می رود.

بدون خط خوردگی:
این برنامه که ساعت 19:00 شنبه تا چهارشنبه روی آنتن می رود، به تشریح جایگاه و کارکردهای بسیج از منظر امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، نقش بسیج در بازدارندگی و مقابله با تهدیدات و نقش بسیج در مدیریت بحران می پردازد.

رویداد:
رویداد از دیگر برنامه هایی است که به مناسبت هفته بسیج، روی آنتن رادیو گفت و گو می‌رود و علت خصومت غرب با بسیج و تفکر بسیجی، نقش بسیج و تفکر بسیجی در تحولات سیاسی و ... را در دستور کار دارد. رویداد شنبه تا چهارشنبه ساعت 12:00 به طور زنده تقدیم مخاطبان می شود.

گفت و گوی اقتصادی:
این برنامه با طرح مباحثی چون بسیج، اشتغال و کارآفرینی، نقش سازمان بسیج در سازندگی و تحقق اقتصاد مقاومتی به استقبال هفته بسیج می‌رود. گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه ساعت14:30 روی آنتن می رود.


گفت و گوی سیاسی:
بازخوانی مسئولیت و رسالت بسیج در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی، بازخوانی مفهوم بسیج جهان اسلام در چارچوب ایده امام و نیازهای راهبردی جهان اسلام مهم ترین محورهای این برنامه در هفته بسیج است. گفت و گوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 از رادیو گفت و گو پخش می شود.

گفت و گوی اجتماعی:
این برنامه با تشریح نقش بسیج زنان درکنترل آسیب های اجتماعی، کارکردها و چالش های پیش روی آن ایام هفته بسیج را گرامی می دارد. گفت و گوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 از رادیو گفت و گو پخش می شود.

گفت و گوی علمی:
تبیین دستاوردهای بخش‌های مختلف بسیج، بسیج اقتصادی و نقش بسیجیان دراقتصاد مقاومتی، بسیج ادارات و کارمندان، بسیج اساتید و دانشجویی و .... مهم ترین محورهای این برنامه در هفته بسیج خواهد بود. این برنامه شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00 روی آنتن می رود.

گفت و گوی فرهنگی:
این برنامه با تبیین کارکردهای فرهنگی بسیج، ادبیات پایداری، خاطره نگاری جنگ و .... به استقبال هفته بسیج می رود. گفت و گوی فرهنگی شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:00 تقدیم مخاطبان رادیو گفت و گو می‌شود.

رواق تماشا:
بررسی توانمندی‌های حوزه گرشگری مذهبی و ظرفیت‌های گرشگری بسیج از بخش‌های مهم این برنامه است که یکشنبه شب ها ساعت 22:00 روی آنتن می‌رود.

مشق شیدایی:
این برنامه که پنج شنبه شب‌ها ساعت22:00 تقدیم مخاطبان می‌شود، به تبیین مبحث بسیج در نگاه فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس می پردازد.هاشور:
نقش بسیج سازندگی در محرومیت‌زدایی به خصوص در حاشیه شهرها مهم ترین محور این برنامه در گرامیداشت هفته بسیج است که به سمع مخاطبان می رسد. هاشور شنبه ها و دوشنبه ها ساعت 10:00 پخش می شود.

آینه داران بصیرت:
بازخوانی مسئولیت های بسیج در اوضاع کنونی کشور مبحثی است که برنامه آینه داران بصیرت به مناسبت هفته بسیج در خصوص آن سخن می گوید. این برنامه هر آدینه ساعت 18:00 پخش می شود.

فردای روشن
این برنامه نیز که با هدف تبیین نقش دانشجویان بعنوان مهمترین پیشران فرایند پیشرفت کشور و نقش آنان در بهبود و اصلاح امور، از رادیو گفت و گو پخش می شود، به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، کارکردها و چالش‌های پیش‌روی بسیج دانشجویی را مرور می‌نماید. فردای روشن پنج شنبه‌ها ساعت12:00 روی آنتن می رود.

علاقمندان می‌توانند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص برنامه های رادیو گفت و گو از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اعلام نمایند.

دسترسی سریع