رادیو گفت و گو بررسی می كند؛ نقش امام خمینی در انقلابی گری و پای فشاری بر آرمان های انقلاب اسلامی

گفت و گوی سیاسی رادیو گفت و گو هفتم خرداد، نقش امام خمینی در انقلابی گری و پای فشاری بر آرمان های انقلاب اسلامی را با حضور کارشناسان بررسی می کند.

1398/03/07
|
14:00
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی سیاسی که برنامه ای از رادیو گفت و گو با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، بر اساس تازه‌ترین تحلیل‌ها و آراء مختلف است، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی را با دعوت از کارشناسان، اساتید علوم سیاسی و ارتباطات، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه و ایجاد فضای همدلی مطرح می نماید.

فریدون نخستین ماهر تهیه‌کننده این برنامه با بیان اینکه گفت و گوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 روی آنتن می‌رود، گفت: این برنامه هفتم خرداد، نقش امام خمینی درانقلابی گری و پای فشاری بر آرمان های انقلاب اسلامی را با حضور کارشناسان بررسی می کند.

نقش امام خمینی در بصیرت افزائی سیاسی و بسط روشن فکری عمومی در میان آحاد ملت، نقش امام خمینی در ساختار شکنی نظریه های روابط بین الملل و ظهور گفتمان سازی نوین اسلامی بعنوان راه سوم و نقش امام خمینی و استراتژی های مواجهه با ضد انقلاب داخلی و خارجی از موضوعات بوده که از ابتدای هفته مورد واکاوی قرار گرفته است.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

دسترسی سریع