صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

از ساعت به مدت

شبکه رادیویی گفت و گو ویژه برنامه هایی را با موضوعات مختلف و به مناسبت هفته «عفاف و حجاب» تقدیم مخاطبان خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، با توجه به فرا رسیدن «هفته عفاف و حجاب» از 15 تا 24 تیر این شبکه رادیویی متناسب با جامعه مخاطبان و ماموریت های خود، ویژه برنامه های را برای پخش درنظر گرفته است.

ویژه برنامه «ریحان» روایتگر داستان افراد تازه مسلمان شده ای است که لذت معنوی و روحی حجاب را درک کرده اند و هریک راوی داستان های خود در این برنامه هستند.

گفتنی است که محورهای اصلی ویژه برنامه «ریحان» حجاب در قرآن، حجاب در سیره، حجاب در آیینه شبهات، حجاب و تصویر آن در فضای مجازی، حجاب و تاریخ و تمدن است.

این ویژه برنامه از شانزدهم تا بیست و دوم تیر روزانه ساعات 8:25، 15:55، 17:25،18:55 و 23:66 روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.

**بررسی «عفاف و حجاب» در گفتگوی فرهنگی

ویژه برنامه گفت و گوی فرهنگی شامل 5 برنامه و به صورت پرونده ای از شانزدهم تا نوزدهم تیر با موضوع «عفاف و حجاب» و با بررسی محورهای سیاست های کلان گسترش فرهنگ حجاب و عفاف و نگاهی به عملکرد مسئولان در این حوزه با رویکرد مطالبه‌گرایانه ، حجاب، ولنگاری فرهنگی و آسیب های بدحجابی در جامعه؛ بررسی نقش نهادهای ذی ربط در این حوزه، حجاب و عفاف و «مدگرایی»؛ چالش ها و راهکارها، حجاب، فضای مجازی و حیا زدایی؛ بررسی نقش و عملکرد نهادهای ذی ربط در این حوزه با رویکرد مطالبه‌گرایانه و حجاب و ماهواره (تهاجم فرهنگی)؛ بررسی نقش و عملکرد دستگاههای مسئول در این حوزه با رویکرد مطالبه‌گرایانه به روی آنتن می رود.

گفت و گوی فرهنگی شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:00 روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود.

**نقش واقعه مسجد گوهرشاد در برجسته شدن حجاب

برنامه «گفتگوی روز» ویژه سالروز حمله به مسجد گوهرشاد با موضوع تحلیل و واکاوی نقش واقعه مسجد گوهرشاد در برجسته شدن مسئله حجاب در کشور بیست و یکم تیر ساعت 10:30 روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود.

در ادامه ویژه برنامه های که رادیو گفت و گو برای هفته «هفته عفاف و حجاب» طراحی و تولید کرده است، 5 برنامه ویژه با موضوع تحلیل و بررسی نقش شبکه های فارسی زبان در حیازدایی، بی حجابی و بدحجابی در میان نسل جوان از پانزدهم تا نوزدهم تیرماه ساعت 15:30به مدت 20 دقیقه پخش خواهد شد.

همچنین برنامه زنده «ترنج»با موضوع ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی با محوریت ترویج فرهنگ حجاب و عفاف هفدهم تیرماه ساعت 11 روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود.

شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 پل ارتباطی مخاطبان رادیو گفت و گو با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی است.

مرتبط با این خبر

  • ویژگی این همایش نگاه علمی به مسئله عفاف و حجاب بدون نگاه جنسیتی است +صوت

  • فروش محصولات عفاف و حجاب در حاشیه نمایشگاه قرآن کریم

  • امروز شاهد نفوذ فرهنگ غربی در میان جوانان هستیم

  • متاسفانه رویکرد دست اندرکاران در حوزه حجاب و عفاف دستوری است

  • قوانین سلبی راه رسیدن به حجاب و عفاف نیست

  • آرامش بدون ارزش گذاری به روح و جسم به دست نمی آید

  • نگاه بانوان به حجاب نباید سنتی و تحمیلی باشد

  • رعایت نکردن عفاف در حوزه اقتصادی و در حوزه مسائل جنسی دو خطر مهم در کمین مردم هستند

  • حجاب یک باور قلبی است

  • نگاه نیروی انتظامی به حجاب نگاهی خارج از اسلام نیست