به مناسبت دهه فجر: اعزام اکیپ های پزشکی به مناطق محروم سیستان و بلوچستان

سرپرست اداره کل روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از افتتاح 140 طرح به ارزش 170 میلیارد ریال توسط بسیج سازندگی استان مرکزی طی سه روز اخیر خبر داد.

1398/11/15
|
15:02

برنامه "صبح و گفتگو" ویژه دهه فجر و در ارتباط تلفنی با مجید رامندی سرپرست اداره کل روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از آنتن رادیو گفت و گو پخش شد.

رامندی با اشاره به ویژه برنامه های دهه فجر اظهار کرد: امروز " نمایشگاه نقاشی حمایت از کالای ایرانی" میان دانش آموزان آذربایجان شرقی در تبریز برگزار می شود.

سرپرست اداره کل روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همچنین با اشاره به برپایی 41 خیمه انقلاب در اماکن مذهبی در سطح شهر اصفهان و استان البرز افزود: تریبون آزاد در دانشگاه ها و استانهای تهران، قم و البرز برگزار خواهد شد.

وی از برگزاری پدافند غیرعامل در دانشگاه علوم پزشکی ایران و برپایی همایش های راهکارهای امیدآفرینی در امت اسلامی با حضور ائمه جمعه و روحانیون اهل سنت در مشهد مقدس خبرداد و گفت: اعزام اکیپ های پزشکی به مناطق محروم استان های زنجان و سیستان و بلوچستان و برگزاری جشنواره بوم گردی و محلی ویژه روستایی و مسابقات زورخانه ای در سطح استان قزوین نیز در دستور کار است.

رامندی ادامه داد: همایش تجلیل از شهدای عشایر استان کهگیلویه و بویر احمد در یاسوج و مسابقات ورزشی ویژه کارگران در ورزشگاه کارگران رشت برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری "جشنواره انتخاب پژوهش های برتر در حوزه انقلاب اسلامی" در دانشگاه گیلان افزود: "کمپ یخ نوردی جوانان" در شهرستان پلور استان مازندران تحت نظر فدراسیون جهانی برگزار می شود و تا 17 بهمن ماه ادامه دارد.

سرپرست اداره کل روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به برگزاری بیست و نهمین دوره مسابقات بدمینتون بین المللی فجر با حضور ورزشکاران 30 کشور دنیا در شیراز افزود: این مسابقات تا 19 بهمن ماه ادامه دارد.

وی با اشاره به برپایی جشنواره انقلاب در گیلانغرب و پاوه و کرمانشاه گفت: 140 طرح به ارزش 170 میلیارد ریال توسط بسیج سازندگی استان مرکزی طی سه روز اخیر افتتاح می شود.

رامندی با بیان اینکه اکران فیلم فجر در گیلان از 15 بهمن ماه آغاز شده و تا پایان دهه فجر ادامه دارد افزود: "همایش بانوان انقلابی" از امروز با حضور خواهران بسیجی در سنندج برگزار می شود.

سرپرست اداره کل روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خاتمه اظهار داشت: یکی از برنامه های میدانی در این ایام، برگزاری نشست های خبری مطبوعاتی اعلام اهم برنامه های کارگروه های تخصصی کشوری و استانی دهه فجر انقلاب اسلامی در تهران و شهرستان هاست که تا قبل از 22 بهمن ادامه دارد و روسای کارگروه ها نیز برنامه های تخصصی و دستاوردهای خود را اعلام می کنند.

دسترسی سریع