با ما همراه باشید؛ «طعم غزل ماه» مهمان عیدفطر مخاطبان رادیو گفت و گوست

رادیو گفت و گو با تهیه برنامه های شاد به مناسبت عید سعید فطر مخاطبان همیشگی خود را همراهی می کند.

1399/03/03
|
21:35

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو،عید فطر یکی از دو عید بزرگ در سنت اسلامی است که درباره آن احادیث و روایات بیشمار وارد شده است. مسلمانان روزه دار که ماه رمضان را به روزه داری به پا داشته و از خوردن و آشامیدن و بسیاری از کارهای مباح دیگر امتناع ورزیده اند، اکنون پس از گذشت ماه رمضان در نخستین روز ماه شوال اجر و پاداش خود را از خداوند می طلبند، اجر و پاداشی که خود خداوند به آنان وعده داده است.

شیرینی که به دهان می‌بریم و کاممان در روز عید شیرین می‌گردد، نشانه این است که در بقیه ایام سال نیز باید به شیرینی‌ها، خوبی‌ها و خلوص رمضان وفادار بمانیم و اجازه ندهیم تلخی گناهان ریز و درشت، دامن زندگی و ثانیه‌هایمان را بگیرد. خوب بودن فقط مختص یک ماه نیست و باید خوب بودن را در سراسر زندگی به همراه داشته باشیم.

رادیو گفت و گو با تدارک و تهیه برنامه های عیدانه و شاد به مناسبت عید سعید فطر در روزهای چهارم و پنجم خرداد مخاطبان همیشگی خود را همراهی می کند.

ویژه برنامه «طعم غزل ماه» مسابقه ای بین دانشجویان خارجی مسلمان است که چهارم خرداد ساعت 10:00 پخش می شود، سوالات پیرامون اعمال عید فطر از جمله پرداخت زکات فطره و نمازعید است.

همچنین ویژه برنامه «مسافر نور» ساعت 16:00 با هدف تبیین برکات ماه رمضان و چگونگی تلاش برای حفظ حال خوب معنوی در سرتاسر سال و ادامه دادن اخلاق و صفات شایسته با حضور کارشناسان از آنتن رادیو گفت و گو پخش می شود.

مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع