از رادیو گفت‌وگو بشنوید؛ «شرح شیدایی » در سوگ رحلت رسول اکرم(ص) و سبط ایشان

با فرارسیدن 28 ماه صفر سالروز رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) ویژه برنامه «شرح شیدایی» تقدیم مخاطبان رادیو گفت‌وگو می شود.

1399/07/24
|
09:00
|

به گزارش رادیو گفت‌وگو، با فرارسیدن 28 ماه صفر سالروز رحلت سید انبیاء محمد مصطفی(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) دلهای مشتاق خاندان عصمت و طهارت نوای دلدادگی سر می دهند و با برگزاری مراسم مختلف در رثای این مصائب به سوگواری می پردازند.

رسول گرامی و اهل بیت وی، مظهر تامّ اسمای الهی و آیینه تمام نمای صفات جمال و جلال حقّ اند. آنان، پیشوایان بشر به سوی فضایل و ارزش های متعالی انسانی و الهی اند و آشنایی با ابعاد گوناگون شخصیت و زندگی این رهبران الهی، بهترین توشه سالکان راه حقیقت و پاکبازان طریقِ سعادت و کمال است.

این ایام همچنین سالروز شهادت سبط اکبر پیامبر، امام حسن مجتبی(ع) است که در روزهای طوفانی صدر اسلام همچون بازویی پرتوان در کنار پدر بزرگوارش و نیز در دوران زمامداری کوتاه خودش از کیان اسلام و مسلمین دفاع کرد ولی نیرنگ منافقان و دشمنان اسلام که لباس دوستی دین و امارت مسلمین را به دروغ بر تن کرده بودند، از کاسه زهرآگین دشمن خانگی بیرون آمد و دومین شهید امامت به جهان اسلام تقدیم شد.

در راستای فرارسیدن سالروز رحلت نبی مکرم اسلام و امام حسن (ع) رادیو گفت و گو ویژه برنامه «شرح شیدایی» را برای پخش از این شبکه درنظر گرفته است که با حضور کارشناسان مذهبی به بررسی سیره پیامبر اکرم و خاندان مطهر ایشان می پردازد.

این ویژه برنامه بیست و چهارم مهر ساعت 22:00 روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن های موبایلی و آدرس اینترنتی http://radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع