ساعت بیست و چهار و یک دقیقه دوشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

ساعت بيست و چهار و يك دقيقه

علوم شناختی و ساخت اپوزسیون

رادیو گفت‌وگو به منظور معرفی و آگاهی بخشی علوم شناختی در قالب نبردها، دیپلماسی و جنگ های علوم شناختی برنامه «ساعت بیست و چهار و یک دقیقه» را روی آنتن می برد.

1401/04/01
|
08:01
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، این شبکه رادیویی با هدف بررسی و شناخت علوم شناختی و عملیات های مبتنی بر این علوم نوین در ساحات مختلف اجتماعی – سیاسی – اقتصادی – رسانه ای – فرهنگی و هنری و میزان اثرگذاری، عمق اثربخشی و تغییرات حاصل شده از بکارگیری این علوم در طراحی عملیات های رسانه ای در جامعه از یک سو و بررسی تفاوت ها و تشابه آن با سایر علوم مانند علوم عملیات روانی و جنگ های روانی برنامه «ساعت بیست و چهار و یک دقیقه» را برای مخاطبان خود درنظر گرفته است.

معرفی و آگاهی بخشی علوم شناختی در قالب نبردها، دیپلماسی و نهایتا جنگ های علوم شناختی هم در قالب های صلح مبتنی بر علوم شناختی و هم در قالب فضای عمومی عملکرد در چارچوب علوم شناخت، تمیزدادن علوم شناختی نسبت به علوم عملیات روانی، ارائه تکنیک های ترکیبی و اصولی که تمام ساحت های مختلف را در بر می‌گیرد، اعلام و بیان مصادیق در قالب رسانه ای در نحوه مواجهه با رسانه های بیگانه و غرب علیه جمهوری اسلامی، با تاکید بر علوم شناختی علی الخصوص رسانه های بیگانه فارسی زبان و پیوست آن رسانه‌های خارجی غیر فارسی زبان از اهداف این برنامه برای بحث و بررسی به شمار می آیند.

دکتر علیرضا داودی(کارشناس مسائل رسانه و علوم شناختی) و دکتر امین بسطامی(کارشناس رسانه و مدیر اندیشکده رسانه ای افق) از مهمانان برنامه «ساعت بیست و چهار و یک دقیقه» هستند.

گفتنی است که این برنامه دوشنبه و چهارشنبه ساعت 16:00 روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز با بررسی تاریخچه علوم شناختی و کاربردهای آن در حوزه های مختلف و شباهت و تفاوت هایی که با حوزه های علوم روانی دارند، بررسی شناسه ها، شاخص ها، تاکتیک ها و تکنیک های علوم شناختی در حوزه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و رسانه تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیونما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
ساعت بیست و چهار و یک دقیقه