به سبک بهار ایام نوروز از ساعت 17:00 به مدت 115 دقیقه

رادیو گفت و گو

به سبك بهار

نائب رئیس كمیسیون اقتصادی مجلس: دولت 1400 در زمین تولید قدم بزند

حجت الاسلام موسوی ابراز امیدواری کرد که دولت تشکیل شده در 1400، در میدان تولید قدم بگذارد و برنامه هایی خوب و مدون داشته باشد.

1400/01/12
|
12:10
|

حجت الاسلام موسوی ضمن تبریک روز 12 فروردین، در برنامه «به سبک بهار» رادیو گفت‌وگو اظهار کرد: ما باید روی پای خود ایستادن را تکرار کنیم؛ یعنی از منابع داخلی استفاده نماییم.

وی با بیان اینکه در اختراعات و اکتشافات و سایر امور در کشور باید از ظرفیت های نخبگانی و داخلی بهره ببریم، تصریح کرد: اقتصاد ریاضتی نیست؛ بلکه بر اساس فرمایش حضرت آقا، مقاومتی است.

حجت الاسلام موسوی گفت: این اقتصاد بر گرفته از اقتصادهای جهانی است که فرمایش رهبری، در دل تدابیر اقتصاد دانان خارجی گنجانده شده است.

وی افزود: ما بدین مسئله مهم توجه نمی کنیم و متاسفانه فقط با سر برگ اقتصاد مقاومتی سال را آغاز می کنیم ولی در عمل هیچ کاری از پیش نمی بریم.

حجت الاسلام موسوی گفت: دولت در زمینه منویات حضرت آقا، عمل نکرده است و این را بدون تعارف عرض می کنم و در نتیجه، مجلس در شعار سال 1400، که بسیار جالب و پر محتواست، [تلاش می کنیم].

وی جمله شعار سال را بسیار کامل برشمرد که سرمایه گذاری را در بر می گیرد که باید از آن ها حمایت صورت گیرد و هم قوه مقننه و قضائیه را در بر می گیرد.

حجت الاسلام موسوی در توضیح این مطلب گفت: تولید مختص سرمایه گذاران است و این سرمایه، وارد استان های مختلف می شود که باید از او حمایت صورت گرفته و زیر ساخت ها تامین گردد تا ضمانتی بر امنیتِ پول سرمایه گذاران باشد.

وی با بیان اینکه باید به سرمایه گذارا فهماند که از نظر قضایی برای آنان مشکلی پدید نمی آید و این افراد با سرمایه گذاریِ خود، در حقیقت مناطقی از کشور را متبرک کرده اند، ادامه داد: در حوزه پشتیبانی ها نیز دولت باید مواد اولیه کار تولیدی و سرمایه گذاری را از طریق بانک مرکزی فراهم آورد.

حجت الاسلام موسوی ابراز امیدواری کرد دولت تشکیل شده در 1400، در میدان تولید قدم بگذارد و برنامه هایی خوب و مدون داشته باشد.

دسترسی سریع
به سبک بهار