نشید ظفر جمعه از ساعت 9:00 به مدت 180 دقیقه

رادیو گفت و گو

نشيد ظفر

مستشار نظامی محور مقاومت: امروز نه فقط مسلمانان، بلکه همه آزادی خواهان جهان بر آزادی قدس تاکید دارند

سردار ناجی با تصریح بر اینکه موضوع قدس فقط برای مسلمانان و جهان اسلام نیست، اظهار کرد: همه آزادی خواهان امروز بر آزادی قدس و آزادی مردم فلسطین تاکید دارند.

1401/02/09
|
12:35
|

ویژه برنامه «نشید ظفر» رادیو گفت‌وگو در باره روز قدس با سردار طلال ناجی ناجی مستشار محور مقاومت به صورت تلفنی گفتگو کرد.

سردار ناجی از تفاوت روز قدس امسال با سال‌های قبل گفت و بیان کرد: رژیم صهیونیستی دچار یک تزلزل شده است. امام خمینی (ره) حتی پیش از انقلاب موضع شفافی در مقابل رژیم صهیونیستی داشته‌اند و در این رابطه جمله معروفی دارند که فرمودند «اگر هر مسلمان یک سطل آب بریزد، اسرائیل را آب خواهد برد. »

وی با اشاره به تشکیل محور مقاومت اظهار کرد: در جنگ‌های چند سال اخیر از جمله 33 روزه، 22 روزه، 11 روزه و 8 روزه نشان می‌دهد تزلزل شدیدی در رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل به وجود آمد.

مستشار محور مقاومت به اوج گیری مبارزات و مقاومت در چند ماه اخیر در کرانه باختری اشاره و عنوان کرد: تا چند سال پیش بیشترین حجم مبارزات علیه رژیم صهیونیستی مربوط به جریان‌های مقاومت در غزه مانند جهاد اسلامی بود اما در دو سال اخیر شاهد هستیم در مناطقی که صهیونیست‌ها اشراف بیشتری دارند، فلسطینی‌ها به صورت انفرادی عملیات انجام می‌دهند.

وی افزود: عملیات‌های چند وقت اخیر در سرزمین‌های اشغالی نشان می‌دهد ملت فلسطین بیدار و آگاه شده است و پس از این، اسرائیلی‌ها دیگر احساس امنیت نخواهند کرد. این مسائل نشان می‌دهد روز قدس امسال اهمیت بیشتری دارد زیرا علاوه بر محور مقاومت، مردم فلسطین حاضر در سرزمین‌های اشغالی نیز به صورت جداگانه علیه رژیم صهیونیستی به مبارزه برخواسته‌اند.

ناجی در مصاحبه تلفنی با رادیو گفت‌وگو با اشاره به پیام سید حسن نصرالله دبیر حزب الله لبنان گفت: ایشان فرمودند به زودی در قدس نماز خواهیم خواند علائم پیروزی را از جهات مختلف در حال مشاهده هستیم. امروز نیز مردم در سراسر ایران و کشورهای دیگر جهان به مناسبت روز قدس راهپیمایی می‌کنند.

وی با تصریح بر اینکه موضوع قدس فقط برای مسلمانان و جهان اسلام نیست، اظهار کرد: همه آزادی خواهان امروز بر آزادی قدس و آزادی مردم فلسطین تاکید دارند. این همان آرمانی بود که امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب همواره بر آن تاکید داشته و دارند.

این مستشار محور مقاومت درباره دلایل افزایش آگاهی در میان مردم جهان نسبت به موضوع فلسطین بیان کرد: در گذشته رسانه‌ها محدود بودند اما امروز رسانه‌ها از جمله اینترنت و فضای مجازی، دسترسی به اخبار را برای مردم آسان کرده‌اند و دنیا از جهات مختلف آزاد شده‌اند. آزادی خواهان جهان امروز به پای کار آرمان فلسطین آمده‌اند زیرا انسانیت جزو ارزش‌های مردم دنیا است.

دسترسی سریع
نشید ظفر