امواج شبهه یكشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

امواج شبهه

مکتب شهید سلیمانی و مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن

شبکه رادیویی گفت‌وگو، برنامه «امواج شبهه» را با بررسی موضوع مکتب شهید سلیمانی و مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن به روی آنتن می برد.

1400/10/12
|
13:34
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، در جنگ رسانه ای تلاش دشمن ایجاد رخنه در باورها، اعتقادات و ایدئولوژی مخاطب ایرانی است تا سرانجام میان مردم و نظام اسلامی شکاف غیرقابل ترمیم ایجاد کند. مجمع رسانه های معاند امروزه در سطوح مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در ابعاد مختلف، خبر، تحلیل اذهان و افکار عمومی را هدف قرار داده و در راستای اغوای عمومی جامعه قدرت نرم انقلاب اسلامی را نشانه گرفته است.

شبکه رادیویی گفت‌وگو، شبکه رادیویی گفت‌وگو، برنامه «امواج شبهه» را با بررسی موضوع مکتب شهید سلیمانی و مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن به روی آنتن می برد.

دکتر شهرام نوروزانی(رئیس پژوهشگاه دانا دانشگاه عالی دفاع ملی) و دکتر محمدحسین قربانی(کارشناس حوزه جنگ هیبریدی و شناختی) از مهمانان این برنامه هستند.

این برنامه هر هفته یکشنبه و سه شنبه ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
امواج شبهه