امواج شبهه یكشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

امواج شبهه

از برجام متقدم تا برجام متاخر

شبکه رادیویی گفت‌وگو، برنامه «امواج شبهه» را با بررسی موضوع از برجام متقدم تا برجام متاخر به روی آنتن می برد.

1400/10/21
|
10:22
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، در جنگ رسانه ای تلاش دشمن ایجاد رخنه در باورها، اعتقادات و ایدئولوژی مخاطب ایرانی است تا سرانجام میان مردم و نظام اسلامی شکاف غیرقابل ترمیم ایجاد کند. مجمع رسانه های معاند امروزه در سطوح مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در ابعاد مختلف، خبر، تحلیل اذهان و افکار عمومی را هدف قرار داده و در راستای اغوای عمومی جامعه قدرت نرم انقلاب اسلامی را نشانه گرفته است.

شبکه رادیویی گفت‌وگو با همکاری خبرگزاری ایرنا برنامه «امواج شبهه» را با بررسی موضوع از برجام متقدم تا برجام متاخر به روی آنتن می برد.

دکترعلیرضا داودی(کارشناس ارشد رسانه و علوم شناختی) و آقای علی محمد گودرزی (مدیر پردازش وتحلیل اخبار خارجی سازمان صداوسیما)از مهمانان این برنامه هستند.

این برنامه هر هفته یکشنبه و سه شنبه ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
امواج شبهه