امواج شبهه یكشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

امواج شبهه

تصویرسازی منفی از توافق راهبردی ایران و چین در رسانه‌ها

شبکه رادیویی گفت‌وگو، برنامه «امواج شبهه» را با بررسی موضوع تصویرسازی منفی از توافق راهبردی ایران و چین در رسانه‌ها به روی آنتن می برد.

1400/11/05
|
07:53
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، در جنگ رسانه ای تلاش دشمن ایجاد رخنه در باورها، اعتقادات و ایدئولوژی مخاطب ایرانی است تا سرانجام میان مردم و نظام اسلامی شکاف غیرقابل ترمیم ایجاد کند. مجمع رسانه های معاند امروزه در سطوح مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در ابعاد مختلف، خبر، تحلیل اذهان و افکار عمومی را هدف قرار داده و در راستای اغوای عمومی جامعه قدرت نرم انقلاب اسلامی را نشانه گرفته است.

شبکه رادیویی گفت‌وگو برنامه «امواج شبهه» را با بررسی موضوع تصویرسازی منفی از توافق راهبردی ایران و چین در رسانه‌ها به روی آنتن می برد.

دکتر متین منتظمی(دکترای علوم سیاسی و فعال رسانه ای)، دکتر حامد وفائی(عضو هیئت علمی و مدیر مرکز پژوهشی آسیائی دانشگاه تهران)، دکتر محمد کشاورزاده(سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین) و محمدرضا خالق وردی(خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در چین) از مهمانان این برنامه هستند.

این برنامه هر هفته یکشنبه و سه شنبه ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
امواج شبهه