گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اقتصادي

در گفت و گوی اقتصادی بشنوید؛ بررسی اصلاح ساختار هزینه کردهای دولت

گفت و گوی اقتصادی که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اقتصاد کشور بپردازد، پنجم خرداد از اصلاح ساختار هزینه کردهای دولت می‌گوید.

1398/03/05
|
07:00
|به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی اقتصادی یکی از مهم ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه های این شبکه رادیویی است که با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان به سمع مخاطبان می رسد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اقتصاد کشور بپردازد، پنجم خرداد از اصلاح ساختار هزینه کردهای دولت می‌گوید.

درآمدهای کشور را چه موضوعاتی تشکیل می‌دهند؟ ،درآمدهای کشور به طور سالانه در چه بخش‌هایی هزینه می‌شوند؟، آیا در بخش هزینه‌ای بودجه سالانه اختصاص یافته کافی است؟، تا چه اندازه بودجه در نظر گرفته شده در بخش‌های هزینه‌ای به طور دقیق مصرف می‌شود؟ از مهم ترین محورهای این برنامه خواهد بود.

اصلاح ساختار بودجه و در ذیل آن، درآمدزایی پایدار و اصلاح نظام پرداخت یارانه دیگر محورهایی است که در هفته پیش رو در گفت و گوی اقتصادی بررسی می شود.

گفتنی است گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه ساعت14:30روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اقتصادی