گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

در گفت و گوی علمی رادیو گفت و گو بشنوید؛ گفت و گوی علمی از نما و منظر شهری و اختشاشات بصری می گوید

گفت و گوی علمی رادیو گفت و گو نوزدهم شهریور در خصوص نما و منظر شهری و اختشاشات بصری با حضور کارشناسان به بحث و تبادل نظر می پردازد.

1397/06/19
|
15:25

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی علمی عنوان برنامه‌ای دانش‌محور از این شبکه‌رادیویی است که به تشریح مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه های پنج ساله در حوزه علم و فناوری می پردازد.

سید محمد احمدی تهیه کننده این برنامه با بیان اینکه سعی داریم تا با حضور خبرگان علمی و نخبگان فناوری به بررسی سیاست‌های توسعه صنعتی، علمی و فناوری بپردازیم، گفت: قصد داریم تا در برنامه نوزدهم شهریور در خصوص نما و منظر شهری و اختشاشات بصری با حضور کارشناسان به بحث و تبادل نظر بپردازیم.

وی در ادامه یادآور شد: دکتر مصطفی بهزادفر استاد دانشگاه علم و صنعت ایران، دکتر وحید قبادیان عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد، دکتر محمدمهدی محمودی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، مهندس سیدعلیرضا قهاری مدرس دانشگاه و مهندس منوچهر پازوکی پژوهشگر و فعال حوزه معماری مهمانان این برنامه هستند که دیدگاههای خود را در خصوص موضوع برنامه تبیین می نمایند.

احمدی از طرح دو محور جایگاه نما و منظر شهری و تناسبات بصری و اختشاشات بصری شهری و راههای رفع آن به عنوان مهم ترین موضوعات در این برنامه یاد کرد.

گفت و گوی علمی روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت21:00 به مدت60 دقیقه تقدیم علاقه‌مندان به مباحث علمی می شود.

علاقمندان می‌توانند برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی