گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

در گفت و گوی علمی رادیو گفت و گو بررسی می شود؛ موشکافی توسعه کارآفرینی در دانشگاه‌های کشور

گفتگوی علمی که برنامه‌ای با هدف طرح مبانی و مباحث مختلف علمی است، بیست و سوم دی توسعه کارآفرینی در دانشگاه‌های کشور را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد.

1397/10/23
|
16:18

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفتگوی علمی کاری از این شبکه رادیویی با هدف طرح مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه های پنج ساله در حوزه علم و فناوری است.

این برنامه که شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00روی آنتن می‌رود، تلاش ویژه ای در مطرح نمودن موضوعات مختلف علمی و تجزیه و تحلیل این مباحث دارد.

گفت و گوی علمی بیست و سوم دی توسعه کارآفرینی در دانشگاه‌های کشور را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهد.

دکتر محمد حق‌پناهی استاد دانشگاه علم و صنعت، دکتر رضا نوروززاده مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی درسی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر حامد باقری فراهانی رئیس امور مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر امیرشهاب شاه میری عضو هیئت مدیره انجمن ارتباط صنعت با دانشگاه و دکتر رضا رمضانی خورشید عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و نماینده اسبق ایران در سازمان مهارت‌های جهانی و مجری اسبق طرح توسعه علمی کشور مهمانان این برنامه هستند که در خصوص موضوع برنامه به بیان و تبادل دیدگاههای خود می‌پردازند.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.


دسترسی سریع
گفت و گوی علمی