گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ توسعه فناوری دارویی و نانو دارو در ایران

برنامه گفتگوی علمی، دوم مهر از توسعه فناوری دارویی و نانو دارو در ایران سخن می‌گوید.

1398/07/02
|
13:20

به گزارش رادیو گفت و گو، گفتگوی علمی کاری از این شبکه رادیویی با هدف طرح مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه های پنج ساله در حوزه علم و فناوری است.

این برنامه‌ که با هدف طرح مبانی و مباحث مختلف علمی از شبکه رادیویی گفت و گو پخش می شود، اول مهر از جایگاه کشور ما در فناوریهای نانو و نانوداروها سخن می‌گوید.

دکتر احسان والی(دبیر فراکسیون غذا و دارو و رئیس کمیته فناوریهای نوین در مجلس شورای اسلامی)، مهندس سعید سلیمی(مسئول ارزیابی شرکتهای دانش بنیان در حوزه دارو در معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری)، دکتر حسین وطن پور(مدیرکل دفتر توسعه فناوری در وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی) و خانم دکتر مهناز قمی(عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران)از مهمانان این برنامه هستند.

برنامه گفتگوی علمی که شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود، تلاش ویژه ای در مطرح نمودن موضوعات مختلف علمی و تجزیه و تحلیل این مباحث دارد.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی