گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ بیانیه گام دوم و الزامات ایجاد دانشگاه های نسل چهارم

برنامه گفتگوی علمی، سوم آذر از الزامات ایجاد دانشگاه های نسل چهارم در کشور سخن می‌گوید.

1398/09/03
|
11:21

به گزارش رادیو گفت و گو، گفتگوی علمی کاری از این شبکه رادیویی با هدف طرح مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه های پنج ساله در حوزه علم و فناوری است.

این برنامه‌ که با هدف طرح مبانی و مباحث مختلف علمی از شبکه رادیویی گفت و گو پخش می شود، سوم آذر از الزامات ایجاد دانشگاه های نسل چهارم در کشور سخن می‌گوید.

دکتر محمدعلی برخورداری(استاد مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران و رئیس سابق دانشگاه علم و صنعت)، دکتر سید حیدر میرفخرالدینی(معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای)، دکتر محمدعلی نعمتی(عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی)، دکتر محسن کلانتر(استاد برق دانشگاه علم و صنعت ایران و معاون سابق آموزشی دانشگاه علم و صنعت) و دکتر فرشاد مفاخر(عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد قزوین و نایب رئیس گروه تخصصی معماری در سازمان نظام مهندسی استان تهران)از مهمانان امروز این برنامه هستند.

برنامه گفتگوی علمی که شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود، تلاش ویژه ای در مطرح نمودن موضوعات مختلف علمی و تجزیه و تحلیل این مباحث دارد.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی