گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

همراه رادیو گفت‌وگو باشید؛ بازنشستگی و استخدام در آموزش و پرورش

برنامه گفتگوی علمی، هجدهم فروردین ماه با حضور کارشناسان این حوزه به بررسی موضوع " بازنشستگی بی‌حد و مشکل استخدام دو عامل کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش" می‌پردازد.

1400/01/18
|
14:01
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، گفتگوی علمی کاری از این شبکه رادیویی با هدف طرح مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه‌های پنج ساله در حوزه علم و فناوری است.

این برنامه‌ که با هدف طرح مبانی و مباحث مختلف علمی از شبکه رادیویی گفت‌و گو پخش می‌شود، هجدهم فروردین ماه با حضور کارشناسان این حوزه به بررسی موضوع " بازنشستگی بی‌حد و مشکل استخدام دو عامل کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش" می‌پردازد.
آیین‌نامه جذب منابع انسانی در وزارت آموزش وپرورش در دست تدوین و تصویب است که پس از انجام، برای تصویب نهایی به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارجاع خواهد شد.

درصورت نهایی شدن این آیین‌نامه، از این پس استخدام معلمان صرفا در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی امکانپذیر خواهد بود.

حسین ضرغامی (مدیر روابط عمومی پردیس شهید مفتح دانشگاه فرهنگیان ) و عباس ایزد (مدیر یکی از مدارس ابتدایی شهر تهران ) به صورت حضوری و دکتر پانته‌آ دری ( معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ) به صورت تلفنی مهمانان امشب برنامه هستند.

برنامه گفتگوی علمی که شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00 روی موج اف‌ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می‌شود، تلاش ویژه‌ای در مطرح نمودن موضوعات مختلف علمی و تجزیه و تحلیل این مباحث دارد.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن‌ ایرانصدا و تارنمای شبکه به آدرس www. radiogoftogoo. ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی