گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

رویداد ملی«طریق جاوید» مهمترین طرح مرکز فرهنگی دانشجویی است

مدیرمرکز فرهنگی دانشجویی امام،ولایت فقیه و انقلاب محوری‌ترین برنامه این مرکز را رویداد ملی،فرهنگی و آموزشی «طریق جاوید» عنوان کرد و گفت:قالب این رویداد،اردوهای دانشجویی است تا بتوان دانشجوها رابا اندیشه‌های حضرت امام (ره) و انقلاب آشنا کرد.

1400/11/03
|
13:08
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، سجاد ستایشی مدیر مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی با برنامه «گفتگوی علمی» در مورد اقدامات، دستاوردها و فعالیت‌های دانشجویی در سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی مصاحبه کرد.

وی مهمترین و محوری ترین برنامه مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی را رویداد ملی، منطقه‌ای، فرهنگی و آموزشی «طریق جاوید» عنوان کرد و گفت: قالب این رویداد، اردوهای دانشجویی بود تا بتوان دانشجوها را با اندیشه‌های حضرت امام (ره) و انقلاب اسلامی آشنا کرد و همچنین دانشجویان بتوانند از طریق این اندیشه‌ها به شناختی از خود برسند.

وی افزود: این اردوها، اردوهای تشکیلاتی بودند تا دانشجویان بتوانند در عین گفتمان، با اندیشه‌های حضرت امام (ره) و اهداف انقلاب اسلامی آشنا شوند.

ستایشی در مصاحبه با رادیو گفت و گو از آخرین برنامه اختتامیه رویداد «طریق جاوید» در خرداد امسال یاد کرد و گفت: امسال با توجه به محدودیت در برگزاری اردوها با توجه به شرایط کرونا، این رویداد را در قالب سلسله نشستی در فضای مجازی با محوریت امام، انقلاب اسلامی و انتخابات برگزار کردیم و دانشجویان هم مهمان و هم میزبان اختتامیه بودند.

مدیر مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی ضمن اشاره به موفقیت این مرکز و مطالبه گر شدن دانشجویان در بستر این مرکز اظهار کرد: دبیرخانه نکوداشت مفاخر ایران و جهان اسلام در مرکز امام و انقلاب، سال هاست که کار خود را در نکوداشت مقام استاد و دیدار با ستارگان و مشاهیر آغاز کرده تا بتوانند اقدامات درخور نکوداشت آنها را انجام دهند.

ستایشی همچنین از معرفی شخصیت‌های مهم برای دانشجویان در این مرکز یاد کرد و افزود: رویداد حسینیه مجازی دانشجویان ایران با توجه به شیوع کرونا، کلید زده شد که در مناسبت‌های مختلف شهادت و ولادت اهل بیت (ع)، اقدامات ویژه‌ای انجام شد.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی