گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

راهکارهای کاهش هزینه دادرسی

گفتگوی اجتماعی، یکم تیر با حضور کارشناسان و با بررسی موضوع راهکارهای کاهش هزینه دادرسی تقدیم مخاطبان می شود.

1401/04/01
|
09:54
|

گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه‌های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه‌های اجتماعی، از جمله موضوعاتی است که در گفتگوی اجتماعی شبکه رادیویی گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اجتماعی کشور بپردازد،یکم تیر با حضور کارشناسان و با بررسی موضوع راهکارهای کاهش هزینه دادرسی تقدیم مخاطبان می شود.

دکتر محمد حسین ساکت(قاضی عالی رتبه و مستشار دیوان عالی کشور، مدرس دانشگاه) و دکتر لیلاسادات اسدی(مدیرکل تدوین لوایح و امور مجلس معاونت حقوقی) و
دکتر علی مهاجری(مشاور عالی معاون حقوقی و امورمجلس) از مهمانان این برنامه هستند.

گفتگوی اجتماعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز به صورت زنده و تصویری تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی