گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

در گفت و گوی اجتماعی بررسی می شود؛ چالشهای پیش روی سلامت روان و پیامدهای ناشی ازآن

گفت و گوی اجتماعی که موضوعات اجتماعی را با حضور کارشناسان واکاوی می نماید، بیست و یکم آذر در خصوص چالشهای پیش روی سلامت روان و پیامدهای ناشی از آن سخن می گوید.

1397/09/21
|
09:52

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی اجتماعی که برنامه ای از این شبکه با هدف ارائه گفت و گو های چالشی و مناظره ای در حوزه اجتماعی است، تلاش می کند تا مسائل روز جامعه را مطرح نموده و با حضور کارشناسان بررسی نماید.

فرهاد دهنوی تهیه کننده این برنامه گفت: گفت و گوی اجتماعی قصد دارد تا در برنامه بیست و یکم آذر در خصوص چالشهای پیش روی سلامت روان و پیامدهای ناشی از آن با حضور کارشناسان صحبت کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: دکتر مریم رامشینی مدرس دانشگاه، فاطمه هادی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، امیر پروسنان خبرنگار اجتماعی و بشیر خالقی عضوکمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی مهمانان این برنامه هستند که به بیان دیدگاههای خود در خصوص موضوع برنامه می‌پردازند.

گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه ساعت13:30روی موج اف‌ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان رادیو گفت و گو می شود.

مخاطبان رادیو گفت و گو می توانند هرگونه نظر، پیشنهاد و یا انتقاد خود را در خصوص این برنامه یا دیگر برنامه‌های این شبکه رادیویی با سامانه پیامکی 300001035 و یا شماره تماس27861035 در میان بگذارند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی