گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ دوگانه کرونا بین ترس و نترسیدن

گفتگوی اجتماعی قصد دارد تا در چهاردهم تیر با حضور کارشناسان موضوع لزوم مراقبت اجتماعی در موج دوم کرونا را بررسی کند.

1399/04/14
|
09:30

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه‌های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه‌های اجتماعی، از جمله موضوعاتی است که در گفتگوی اجتماعی شبکه رادیویی گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اجتماعی کشور بپردازد، قصد دارد تا در چهاردهم تیر با حضور کارشناسان موضوع لزوم مراقبت اجتماعی در موج دوم کرونا را بررسی کند.

دکتر مینو محرز(عضو کمیته علمی کروناکشوری، رییس مرکز تحقیقات ایران)، دکتر افشین منیری(متخصص بیماریهای عفونی بیمارستان مسیح دانشوری و استادیار دانشگاه علوم پزشکی بهشتی)،آقای محسن مهندس فرهادی(معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت) و دکتر همایون سامه یح بخت آبادی(عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی)از مهمانان امروز برنامه گفتگوی اجتماعی هستند.

گفتگوی اجتماعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی