گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ بررسی مطالبات رهبری درباره شبکه ملی اطلاعات در «گفتگوی اجتماعی»

گفتگوی اجتماعی قصد دارد تا در بیست و چهارم شهریور با حضور کارشناسان موضوع مطالبات رهبری در خصوص شبکه ملی اطلاعات را بررسی کند.

1399/06/24
|
11:29
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه‌های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه‌های اجتماعی، از جمله موضوعاتی است که در گفتگوی اجتماعی شبکه رادیویی گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اجتماعی کشور بپردازد، قصد دارد تا در بیست و چهارم شهریور با حضور کارشناسان موضوع مطالبات رهبری در خصوص شبکه ملی اطلاعات را بررسی کند.

دکتر جواد جاویدنیا(معاون پیگیری امور ویژه فضای مجازی دادگستری استان تهران)، حجت الاسلام حسین میرزایی(نماینده کمیسیون فرهنگی اصل 90 مجلس) و دکتر رضا تقی پور(عضو شورای عالی فضای مجازی و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی)از مهمانان امروز برنامه گفتگوی اجتماعی هستند.

گفتگوی اجتماعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 به صورت زنده و تصویری مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلکیشین های موبایلی و آدرس اینترنتی http://radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی