گفت‌وگوی فرهنگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 20:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي فرهنگي

رئیس دفتر ارتباطات مردمی فرمانده نیروی زمینی ارتش مطرح كرد: خودکفایی نیروهای مسلح کشور در تولید فناوری و تجهیزات نوین

امیر سرتیپ یاسینی گفت: تجربه سخت تحریم ها باعث شد نیروهای دفاع مقدس اعم از سپاه و ارتش در کنار هم در دانشگاه ها تلفیق شود و تجهیزات و فناوری های جدیدی را تولید کنیم.

1397/07/02
|
10:30

برنامه " گفت و گوی فرهنگی " رادیو گفت و گو با موضوع روز اقتدار و صلابت، رژه نیروهای مسلح با حضور امیر سرتیپ حسین یاسینی رئیس دفتر ارتباطات مردمی فرمانده نیروی زمینی ارتش به روی آنتن رفت.

امیر سرتیپ یاسینی در مصاحبه با رادیو گفت و گو اظهار داشت: با پیروزی انقلاب، هجمه ای علیه ارتش جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت تا ارتشی که بدنه اعتقادی بسیار قوی داشت به نوعی مضمحل شود و معاندین داخل و خارج از کشور اصرار بر کناره گیری ارتش داشتند.

وی در ادامه مطلب افزود: تنها شخصیتی که آن زمان با تمام قدرت و پشتوانه کامل از ارتش حمایت کرد حضرت امام (ره) بود و برای تحقق این امر فرمودند که روزی تحت عنوان تمام نیروهای ارتش در سراسر ایران رژه بروند تا بار دیگر اخوت و پیوندی که بین ارتش و مردم بوده برقرار شود و صلابت ارتش جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشته شود.

رئیس دفتر ارتباطات مردمی فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین گفت: نیروهای مسلح کشور در روز 31 شهریور ماه به مناسبت آغاز جنگ تحمیلی در همه استان ها و مراکز استانی کشور قدرت نظامی خود را به نمایش می گذارند و در این رژه ها صلابت در قدم ها و گام های نیروهای مسلح موج می زند و این نشان از پیوند نیروهای مسلح با رهبر و آمادگی بالای آنها دارد.

امیر سرتیپ یاسینی در ادامه برنامه گفت وگوی فرهنگی رادیو گفت و گو بیان کرد: ما در طول مدت دفاع مقدس فوق العاده در محرومیت به سر می بردیم تحریم های بسیار زیادی علیه کشورمان اعمال می شد اما این تجربه سخت باعث شد بعد از جنگ تجارب نیروهای دفاع مقدس اعم از سپاه و ارتش در کنار هم در دانشگاه ها تلفیق شود و تجهیزات و فناوری های جدیدی را تولید کنیم.

دسترسی سریع
گفت و گوی فرهنگی