گفت‌وگوی فرهنگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 20:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي فرهنگي

از رادیو گفت‌وگو دنبال كنید؛ رسالت امروز بسیج؛ آتش به اختیاری در مهندسی فرهنگی

برنامه گفتگوی فرهنگی، سوم آذر با حضور کارشناسان به بررسی موضوع آتش به اختیاری در مهندسی فرهنگی به عنوان رسالت امروز بسیج می پردازد.

1400/09/03
|
08:27
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو ، برنامه گفتگوی فرهنگی که با هدف طرح موضوعات و مباحث فرهنگی روز جامعه تقدیم مخاطبان می شود، سوم آذر با حضور کارشناسان به بررسی موضوع آتش به اختیاری در مهندسی فرهنگی به عنوان رسالت امروز بسیج می پردازد.

دکتر جهانگیر(استاد دانشگاه تهران و معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور)، دکتر پژمان پور جباری(کارشناس فرهنگی حوزه بسیج و مدیر مرکز مطالعات فرهنگی و هنری سازمان بسیج کشور) و دکتر مسلم معین(مسئول فضای مجازی سازمان بسیج کشور) از مهمانان برنامه گفتگوی فرهنگی هستند.

برنامه گفتگوی فرهنگی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 20:00 روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیونما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی فرهنگی