گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

حضور امیر دریادار سیاری در رادیو گفت‌وگو به مناسبت روز ارتش

امیر دریادار حبیب الله سیاری، رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز ارتش میهمان رادیو گفت و گو می شود.

1401/01/28
|
14:10
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو؛ ارتش جمهوری اسلامی ایران، بخش مهمی از ساختار تولید اقتدار، قدرت و دفاع از هویت سرزمینی و منافع ملت ایران محسوب می گردد. از مرزداری در سه سطح هوا، دریا و زمین تا حضور مقتدرانه در آبهای بین المللی عرصه قدرت نمایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

روز 29 فروردین به نام روز ارتش نامگذاری شده؛ این نیروی انقلابی و خدوم نه تنها در گذشته این مرز و بوم از جنگ تحمیلی تا سازندگی کشور محل اعتماد و اتکا بود بلکه در بستر گام دوم انقلاب و قدرت افزایی ایران در نظام بین الملل نیز نقشی بی بدیل خواهد داشت.

به همین مناسبت رادیو گفت و گو روز دوشنبه ساعت 17:30 در برنامه «گفتگوی سیاسی» میزبان امیر دریادار حبیب الله، سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران است تا به این بهانه به تشریح دستاوردها و توانمندی های دفاعی و عملیاتی این نیروی انقلابی در پرتو گام دوم انقلاب بپردازد.

«گفتگوی سیاسی» یکی از برنامه های محوری رادیو گفت و گو است که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 به صورت زنده به بررسی موضوعات مختلف در حوزه سیاسی و بین الملل می پردازد.

شبکه رادیویی گفت‌وگو علاوه بر موج اف ام ردیف 103.5 مگاهرتز از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، برنامه کاربردی ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

مخاطبان رادیو گفت‌وگو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی