گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

رادیو گفت و گو بررسی می كند؛ بررسی اقدامات ایران در قبال fatf در چند سال گذشته و علل تشدید فشارهای این نهاد در پیوستن کامل ایران به آن

گفت و گوی سیاسی رادیو گفت و گو نوزدهم اسفند اقدامات ایران در قبال fatf در چند سال گذشته و علل تشدید فشارهای این نهاد بین المللی در پیوستن کامل ایران به آن را بررسی می نماید.

1397/12/19
|
15:18

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی سیاسی که برنامه ای از رادیو گفت و گو با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، بر اساس تازه‌ترین تحلیل‌ها و آراء مختلف است، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی را با دعوت از کارشناسان، اساتید علوم سیاسی و ارتباطات، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه و ایجاد فضای همدلی مطرح می نماید.

فریدون نخستین ماهر تهیه‌کننده این برنامه با بیان اینکه گفت و گوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه ساعت17:30روی آنتن می‌رود، گفت: این برنامه نوزدهم اسفند اقدامات ایران در قبال fatf در چند سال گذشته و علل تشدید فشارهای این نهاد بین المللی در پیوستن کامل ایران به آن را بررسی می نماید.

وی در ادامه اظهار داشت: دکتر یاسر برخورداری معاون فرهنگی پژوهشکده مجمع تشخیص مصلحت، دکتر محسن جلیلوند عضو هیئت علمی دانشگاه و کارشناس روابط بین‌الملل و هوشیار فقیهی معاون برنامه‌ ریزی و اقتصادی اتاق اصناف کشور مهمانان این برنامه هستند که به بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع برنامه خواهند پرداخت.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی