گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

رادیو گفت و گو بررسی می كند؛ بررسی علت بی اعتنایی آمریکا به نهادهای حقوق بشری

گفت و گوی سیاسی رادیو گفت و گو دهم تیر علت بی اعتنایی آمریکا به نهادهای حقوق بشری و خروج یکجانبه از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد را بررسی می کند.

1398/04/10
|
09:45
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی سیاسی که با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، بر اساس تازه‌ترین تحلیل‌ها و آراء مختلف است، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی را با دعوت از کارشناسان، اساتید علوم سیاسی و ارتباطات، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه و ایجاد فضای همدلی مطرح می نماید.

فریدون نخستین ماهر تهیه‌کننده این برنامه گفت: دهم تیر علت بی اعتنایی آمریکا به نهادهای حقوق بشری و خروج یکجانبه از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد را بررسی می کند.

دکترمهدی رحمانی(عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه خوارزمی) و دکترناصردهقانی(تحلیلگر مسائل سیاسی) از مهمانان این برنامه هستند.

علت بی اعتنایی آمریکا به نهادهای حقوق بشری چیست در حالیکه از مصوبات همین سازمان ها برای فشار بر کشورهای هدف بهره می برد؟، آیا عهدشکنی ها و خروج یکطرفه آمریکا از نهادهای حقوق بشری توجیه دارد و قانونی است؟، علت خروج یکجانبه از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد چه بود و چه نتایجی در بر داشت؟ و آیا ابزاری برای وادار کردن آمریکا به رعایت تعهدات بین المللی خود وجود دارد؟ از سوالات و محورهایی است که در این برنامه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

گفتنی است گفت و گوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه ساعت17:30 روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی