گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

رادیو گفت و گو بررسی می كند؛ آمریکا؛ از حمایت منافقین تا پشتیبانی از داعش

گفت و گوی سیاسی رادیو گفت و گو یازدهم تیر نقش آمریکا و حمایت آشکار از گروهک های تروریستی؛ از حمایت منافقین تا حمایت از داعش را بررسی می کند.

1398/04/11
|
09:19

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی سیاسی که با هدف بررسی رویدادهای سیاسی روز، بر اساس تازه‌ترین تحلیل‌ها و آراء مختلف است، مباحث کلان سیاسی در حوزه داخلی و خارجی را با دعوت از کارشناسان، اساتید علوم سیاسی و ارتباطات، پژوهشگران و پیشکسوتان عرصه سیاست و صاحب نظران طیف های مختلف سیاسی و اجرایی با هدف روشنگری، نقد منصفانه و ایجاد فضای همدلی مطرح می نماید.

فریدون نخستین ماهر تهیه‌کننده این برنامه گفت: یازدهم تیر نقش آمریکا و حمایت آشکار از گروهک های تروریستی؛ از حمایت منافقین تا حمایت از داعش را بررسی می کند.

دکتر سروش امیری(عضو هیئت علمی دانشگاه و تحلیلگر مسائل بین الملل و تروریسم)، دکتررضاحجت(استاد دانشگاه و تحلیلگر ارشد مسائل خاورمیانه) و دکترامیرساعد وکیل(عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و تحلیلگر حقوق بشر و بین الملل) از مهمانان این برنامه هستند.

دلایل حمایت آمریکا از گروهک های تروریستی در منطقه چیست؟، حمایت آمریکا از منافقین و داعش در قالب چه رفتارهایی است؟و با وجود اعتراف مستقیم مقامات آمریکایی در حمایت و حتی ایجاد گروه های تروریستی و وجود مستندات جنایات این گروهک ها چرا نهادهای بین المللی در قبال این رفتارهای دوگانه واکنشی نشان نمی دهند؟ از سوالات و محورهایی است که در این برنامه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

گفتنی است گفت و گوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه ساعت17:30 روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی