گفت‌وگوی سیاسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 17:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي سياسي

سردار جزایری: وصیت نامه سردار سلیمانی نشان از جامع الاطراف بودن ایشان دارد

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، با اشاره به وصیت نامه شهید سپهبد قاسم سلیمانی که در مراسم چهلمین این شهید از آن رونمایی شد ،گفت: این وصیت نامه بار دیگر به ما نشان داد که شهید سپهبد سلیمانی دارای شخصیتی جامع الاطراف بوده اند.

1398/11/27
|
11:30

سردار مسعود جزایری، در مصاحبه با برنامه «گفتگوی سیاسی» رادیو گفت و گو ، بیان کرد: در این وصیت نامه شهید سلیمانی را در قالب یک منجی بزرگ، یک رزمنده ،یک فرمانده، یک رجل سیاسی، دینی و انقلاب اسلامی و یک سرباز ولایت می بینیم.

وی گفت: در واقع شخصیت ایشان دارای ابعاد گوناگون و مختلفی است که این ابعاد همگی به بلوغ رسیده اند.

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: شهید سلیمانی در وصیت نامه خود با مخاطبانش در ساحت های گوناگون صحبت می کنند و نکات ظریفی را متذکر می شوند.

سردار جزایری ادامه داد: ایشان به واقع الگویی هستند که از جامعیت قابل توجهی برخوردار هستند و مخاطبان را به سمت خود جذب می کنند.

سردار جزایری با بیان اینکه متن وصیت نامه ایشان ناشی از درک عمیق، چندلایه و صحیحی است که ایشان از پدیده های مختلف از جمله انقلاب اسلامی داشته اند، ادامه داد : ایشان در ذیل پدیده انقلاب اسلامی، درک درستی نیز از دشمنان انقلاب اسلامی ، فرصت ها و تهدیدهایی که در برابر انقلاب وجود دارد، داشتند.

دسترسی سریع
گفت و گوی سیاسی